Twoje imię zdradzi, jaką jesteś kochanką

seksowna-bielizna

Foto: Pixabay

Podobno imię determinuje nasz temperament seksualny. Podobno też temperament seksualny dojrzałych kobiet nie ma sobie równych. Oto lista 10 najpopularniejszych imion żeńskich nadawanych przez rodziców córkom w latach 50. i 60. Odszukaj na niej siebie albo swoje koleżanki i dowiedz się, na co was stać w łóżku!

» Wróżymy z imion, ale wróżyć można też z pierogów, makaronu i atramentu! Nie wierzysz? Kliknij i poznaj najdziwniejsze tradycje andrzejkowe, o których nie miałaś pojęcia!

1. Maria

Choć wydaje się być uosobieniem niewinności i ma w sobie ogromne pokłady czułości i zmysłowości, bywa zaborcza i bardzo uparta. Wie, czego chce, również w łóżku, więc nie waha się o to prosić, a czasem nawet żądać. Lubi wyzwania, zatem jej kochanek nie będzie się przy niej nudzić. Nie oznacza to jednak, że jest poszukiwaczką przygód na jedną noc. Jak kocha, to całą sobą i najlepiej na całe życie. Nie zdradza, ale też nie wybacza zdrady. Zaufanie w związku to dla niej podstawa, więc biada temu, kto wystawi je na próbę!
Znane Marie: Maria Antonina Rodowicz (Maryla Rodowicz), Maria Pakulnis, Mary Louise Streep (Meryl Streep).

Maria Pakulnis zapisała się w pamięci widzów wieloma scenami erotycznymi. Szczególnie gorące były te z Janem Nowickim w „Zygfrydzie”, Jerzym Stuhrem w „Obywatelu Piszczyku” oraz Janem Fryczem w „Pożegnaniu jesieni”.

2. Krystyna

Nie lubi szalonych imprez, jest poukładana, a z pozoru nawet oziębła. Pod maską surowości i niedostępności ukrywa jednak dużą wrażliwość i ciepło, a także – do czego się w życiu nie przyzna – wielki apetyt seksualny. Woli uchodzić za stateczną żonę i matkę niż szaloną i namiętną kochankę, która często ma ochotę na więcej. Rzadko się zwierza, trudno zdobyć jej zaufanie, ale warto o nią powalczyć, bo nagroda może zaskoczyć niejednego amanta. Oby tylko potrafił sprostać jej wymaganiom…
Znane Krystyny: Krystyna Janda, Krystyna Bochenek, Krystyna Czubówna, Krystyna Kofta.

Krystyna Kofta jest autorką książek „Wychowanie seksualne dla klasy wyższej, średniej i najniższej” oraz „Jak zdobyć, utrzymać i porzucić mężczyznę. Nowe spojrzenie”.

3. Elżbieta

Jest elegancka i dystyngowana, często wzbudza zachwyt u płci przeciwnej oraz zazdrość innych kobiet. Ceniona za klasę, sprawia wrażenie niedostępnej i… taka jest w istocie. Myli się jednak ten, kto sądzi, że w łóżku jest inaczej. Tam również się pilnuje, nie pozwala sobie na zbytnią otwartość i nieskrępowane okazywanie uczuć. Dominuje w kontaktach ze znajomymi, w związku i w seksie, więc robi tylko to, na co ma ochotę. I tylko wtedy, kiedy odczuwa taką potrzebę. Nie oznacza to, że nie potrafi odczytywać sygnałów miłosnych wysyłanych przez innych ludzi. Wprost przeciwnie – jest doskonałą swatką!
Znane Elżbiety: Elżbieta Jaworowicz, Elżbieta Zającówna, Elizabeth Hurley, Elizabeth Taylor.

Elizabeth Taylor przyjaźniła się z Debbie Reynolds, znaną z kultowej „Deszczowej piosenki”. Obie panie były nierozłączne… do czasu, aż Taylor wdała się w romans z mężem Reynolds, Eddiem Fisherem.

» W naszych imionach kryje się nasz potencjał seksualny, a nasze gesty zdradzają nasze uczucia – nawet jeśli nie wypowiadamy przy tym ani słowa! Kliknij i przeczytaj, po czym poznać, że mężczyźnie na tobie zależy!

4. Teresa

Wyważona i bezkonfliktowa, więc nie dla niej związki o burzliwym, południowym charakterze. Nie lubi się kłócić, zamiast rzucać talerzami, woli wycofywać się w samotność i zadumę. Nie przepada za flirtowaniem – interesują ją tylko poważne propozycje. Przez mężczyzn jest często postrzegana jako osoba atrakcyjna, a ten, który ją zdobędzie, może liczyć z jej strony na wierność, oddanie i czułość, choć jeśli zależy mu na szalonych romantycznych uniesieniach, może się nieco rozczarować.
Znane Teresy: Teresa Rosati, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Theresa May.

Teresa Rosati specjalizuje się w projektowaniu sukien ślubnych, wieczorowych i koktajlowych. Wie, jak wydobyć z kobiety maksimum uroku, który działa na męskie zmysły.

lozko-spokoj

Foto: Pixabay

5. Małgorzata

Gwałtowna i impulsywna, żywy dowód na to, że kobieta zmienną jest. Uwielbia przygody, często daje się ponieść fantazji, co może być zapowiedzią nocy pełnej niespodzianek. Marzy o romantycznej miłości z rycerzem na białym koniu u swego boku, jednak jest dość kochliwa, przez co może skończyć u boku giermka, który nie spełni jej wygórowanych oczekiwań. Łatwo ją zranić, więc jej partner powinien cechować się dużym wyczuciem. Jeśli jednak nauczy się umiejętnie lawirować między jej skrajnymi emocjami, a do tego zapewni jej odpowiednią ilość pieszczot, za którymi ona przepada, może liczyć na prawdziwą eksplozję namiętności.
Znane Małgorzaty: Małgorzata Foremniak, Małgorzata Olejnik, Małgorzata Ostrowska, Małgorzata Walewska, Margaret Thatcher.

Nazywana Żelazną Damą Margaret Thatcher nie wypierała się kobiecości i chętnie nosiła spódnice. Spodnie zakładała jedynie wówczas, gdy jej program przewidywał wspinanie się po ażurowych schodach lub drabinie. Lepiej nie kusić losu i paparazzi.

» Nie wiesz, jak obudzić w sobie zmysłowość? Zacznij od… odpowiedniej bielizny! Dowiedz się, jak dobrać stanik, żeby w każdej sytuacji wyglądać (i czuć się) zjawiskowo!

Polecane artykuły z tej kategorii:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *