Imię mężczyzny zdradzi, jakim jest kochankiem!

temperament seksualny mezczyzny

Foto: energepic.com/Pexels

Czy imię ma wpływ na temperament seksualny mężczyzny? Jak najbardziej! Wybraliśmy 10 najpopularniejszych „dojrzałych” imion męskich i rozłożyliśmy je na czynniki pierwsze! A może na łopatki? W każdym razie już wiemy, co zdradza imię mężczyzny na temat jego wierności i temperamentu seksualnego.

» Kobiece imiona też kryją pikantne tajemnice… Kliknij i przeczytaj, jakimi kochankami są kobiety o najpopularniejszych imionach nadawanych przez rodziców córkom w latach 50. i 60.! Kto wie, może znajdziesz wśród nich… siebie?

1. Andrzej

Pewny siebie i spostrzegawczy, stanowi dla wielu pań ideał mężczyzny. Kobiety łatwo mu ulegają, przez co często nie może opędzić się od adoratorek. Z drugiej strony, kiedy znajdzie tę jedyną, będzie jej wierny aż po grób. Do jego wad zalicza się awanturniczość i niezależność. Zdarza się, że te cechy mogą przenikać również do życia łóżkowego, przez co nie jest wobec partnerki zbyt czuły. Niech ta oziębłość was jednak nie zmyli – to mężczyzna, który, choć sprawia wrażenie niezależnego, bardzo potrzebuje czułości. Wzorowy ojciec i dziadek, duża rodzina to dla niego prawdziwy skarb.
Znani Andrzejowie: Andrzej Wajda, Andrzej Grabowski, Andrzej Duda

Jeśli Andrzej Wajda kojarzy wam się jedynie z filmami zaangażowanymi politycznie albo grzecznymi ekranizacjami lektur szkolnych, przypomnijcie sobie jego „Brzezinę”. Pamiętacie erotyczne iskrzenie między piękną Emilią Krakowską a dwoma braćmi granymi przez Daniela Olbrychskiego i Olgierda Łukaszewicza? Od razu robi się jakoś tak bardziej… grzesznie!

2. Krzysztof

Towarzyski i otwarty, zazwyczaj może cieszyć się dużym gronem znajomych, którzy chętnie wspierają go w potrzebie. Wbrew pozorom relacje z kobietami przychodzą mu jednak dużo trudniej. Miłość rodzi się w nim powoli, jednak kiedy już się pojawi, możemy mieć pewność, że będzie trwała przez całe życie. Stąd też potrafi być prawdziwym zazdrośnikiem i niczym lew walczyć o swoją partnerkę! W łóżku bardzo dominujący, lubi próbować nowych rzeczy. Przez to może wydawać się dość agresywny, w głębi duszy jest jednak bardzo opiekuńczy i czuły.
Znani Krzysztofowie: Krzysztof Ibisz, Krzysztof Krawczyk, Krzysztof Hołowczyc

Krzysztof Hołowczyc, który w tym roku skończył 56 lat, może się pochwalić nie tylko imponującym dorobkiem w dziedzinie rajdów samochodowych, ale także wieloma bardzo, hm, seksownymi tytułami! Uznano go między innymi za najprzystojniejszego kierowcę rajdowego, jednego z najatrakcyjniejszych polskich europosłów, a także za bardzo pociągającego… dziadka! Za co się nie weźmie, kradnie kobietom serca!

» Zadbaj o swojego mężczyznę i naucz się właściwie odczytywać jego potrzeby. Poznaj 4 sygnały, które świadczą o tym, że twój partner zmaga się z kryzysem wieku średniego!

3. Jarosław

Jest dość nieufny i oziębły, przez co znalezienie idealnej partnerki nie przychodzi mu łatwo. Jeśli twój partner nosi to imię, możesz czuć się dumna z tego, że go ujarzmiłaś! W łóżku nie bardzo lubi eksperymentować, przez co ciężko nazwać go demonem seksu. To jednak wcale nie oznacza, że jest kiepskim kochankiem. Nie ma zbyt dużych predyspozycji do bycia idealnym ojcem i dziadkiem, często może być zbyt surowy. Rekompensuje to jednak jego opiekuńczość.
Znani Jarosławowie: Jarosław Kret, Jarosław Kaczyński, Jarosław Gugała

Jarosław Kret – niby niepozorny pogodynek – musi mieć w sobie spore pokłady energii i seksapilu, skoro udało mu się przez kilka lat utrzymać u swojego boku taką kobietę-dynamit, jaką jest Beata Tadla! Czyżby cicha woda…?

4. Piotr

seksowny dojrzaly mezczyzna

Foto: Pixabay

Wiele kobiet zapytanych o to, jakie imię jest najbardziej męskie, wymieni właśnie Piotra. I… w zasadzie nie jest to dalekie od prawdy! Mężczyzna o tym imieniu jest dość wybuchowy i niezależny, co czyni go niełatwym w obyciu. Skrywa wiele uroku, przez co podoba się kobietom, rzadko jednak to zainteresowanie odwzajemnia. W łóżku dominujący i otwarty – lubi seks i tego nie ukrywa. W głębi duszy potrzebuje miłości, do czego nie potrafi się przyznać.
Znani Piotrowie: Piotr Fronczewski, Piotr Gąsowski, Piotr Kraśko

O Piotrze Fronczewskim można by napisać wiele: znakomite role, niezwykła charyzma i temperament, intrygujący sposób bycia, dżentelmen w każdym calu. Na dodatek konia z rzędem tej, której nie miękną kolana na dźwięk jego seksownego głosu! A jeszcze jak użyje go do śpiewania… Pamiętacie King Bruce Lee Karate Mistrz? Można się rozmarzyć…

» Poznałaś nowego mężczyznę i nie wiesz, czy zrobiłaś na nim wrażenie? Przeczytaj, po czym poznać, że mu na tobie zależy!

5. Stanisław

Czarujący i sympatyczny, cieszy się ogromnym powodzeniem u płci przeciwnej. Musicie jednak uważać – ten mężczyzna nie lubi flirtu, a nadmierna kokieteria wzbudza u niego niechęć. Żeni się tylko z miłości i z tych samych przyczyn zabiera swoją partnerkę do łóżka. W jego przypadku to uczucia są ważniejsze niż seks. Bardzo szybko zaczyna marzyć o dużej rodzinie, jest odpowiedzialnym ojcem i dziadkiem. Wobec partnerki potrafi być zazdrosny i despotyczny, jednak kieruje nim wyłącznie troska.
Znani Stanisławowie: Stanisław Lem, Stanisław Bareja, Stanisław Tym

Wydaje wam się, że grany przez Stanisława Tyma w „Misiu” Rysiek Ochódzki niewiele ma wspólnego z ideałem męskości? W takim razie, jak wytłumaczyć, że udało mu się usidlić taką seksbombę, jak grana przez Christine Paul-Podlasky niezapomniana Aleksandra Kozeł?

» Prawdziwi mężczyźni nie boją się mówić o swoich uczuciach. Niektóry nawet o nich śpiewają! Przeczytaj o płycie „Na lepsze dni” Mirka Bielińskiego – dojrzałego, pewnego siebie faceta, który uwodzi swoim głosem nie tylko dojrzałe kobiety!

6. Jan

przystojny dojrzaly biznesmen

Foto: mentatdgt/Pexels

Mężczyzna, który u kobiet zwraca uwagę przede wszystkim na osobowość i inteligencję. Dość wrażliwy, choć żeby to odkryć, trzeba go bliżej poznać. Jeśli na pytanie, jaki mężczyzna jest w łóżku najlepszy, odpowiadasz, że czuły i zmysłowy, Jan to kochanek dla ciebie! Czasem może mieć problem ze znalezieniem równowagi pomiędzy karierą a życiem osobistym. Jest jednak bardzo oddany partnerce i pozostaje jej wierny bez względu na wszystko.
Znani Janowie: Jan Brzechwa, Jan Nowicki, Johnny Depp

Jan Nowicki znany jest ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi – również na temat kobiet. Niemniej, one go uwielbiają! Wiecie jak podrywał swoją pierwszą żonę, węgierską reżyser Mártę Mészáros? Powiedział jej, że jej uroda pozostawia wiele do życzenia i „wygląda, jakby dziecko próbowało namalować kobietę na płocie, bo wszystko jest u niej nie na miejscu”. Pozostaje nam pozazdrościć Marcie dystansu, skoro taki wątpliwy komplement jej nie zraził. A Janowi Nowickiemu pogratulować podejścia – udowodnił, że najseksowniejsze w drugiej osobie jest nie to, jak wygląda, ale kim jest!

» Poznałaś przez Internet intrygującego mężczyznę? Dowiedz się, czy wasza wirtualna znajomość ma szansę przerodzić się w poważny związek!

7. Marek

Czarujący i uwodzicielski, lubi flirtować z nowo poznanymi kobietami. Nie jest jednak zbyt skłonny do przelotnych romansów i niezobowiązującego seksu – do intymności podchodzi w sposób dojrzały i odpowiedzialny. Kiedy znajdzie drugą połówkę, staje się wobec niej wierny aż po grób. Wiąże się to z jego twardymi zasadami moralnymi i dojrzałością, która pojawia się u niego dużo szybciej niż u niektórych rówieśników. W odpowiedzialny sposób podchodzi także do założenia rodziny. Nuda? Dla niektórych ideał!
Znani Markowie: Marek Grechuta, Marek Kondrat, Marek Koterski

Wiecie dlaczego mężczyzna lubi uprawiać seks na kacu? Wyjaśnił to w jednym z wywiadów Marek Kondrat. Podobno lekarz wytłumaczył mu, że w tym szczególnym stanie panowie czują śmiertelne zagrożenie, czują, że za chwilę mogą zejść z tego świata, więc natura podpowiada im, że to ostatnia szansa, żeby zostawić po sobie jakiś ślad…

» Uważaj podczas erotycznych igraszek! Czy wiesz, że istnieją pieszczoty, których mężczyźni nie znoszą?

8. Jerzy

Ma pociągającą osobowość i bywa tajemniczy, co zapewnia mu duże powodzenie wśród kobiet. Nie potrafi jednak tego wykorzystać – często jest niezdecydowany i nieśmiały. Potrzebuje kobiety, która we wczesnym okresie znajomości będzie dominująca i przeprowadzi ich przez początkowe fazy relacji. Kiedy już nabierze zaufania i poczuje się swobodnie, odzyska pewność siebie, również w sypialni. Może warto wykorzystać jego wycofanie i nauczyć pewnych pożądanych przez nas zachowań w łóżku?
Znani Jerzowie: Jerzy Owsiak, Jerzy Stuhr, George Bush

W kultowej „Seksmisji” to m.in. Jerzemu Stuhrowi zawdzięczamy przywrócenie naszemu gatunkowi naturalnej równowagi! Trzeba mieć nie lada… energię, żeby powołać do życia taką armię synów. W sumie nie mielibyśmy nic przeciwko temu, żeby na świecie było więcej takich charyzmatycznych Jurków: mężczyzn honorowych, utalentowanych, dowcipnych i przez wielu traktowanych jak prawdziwe autorytety.

9. Jacek

Czarujący uwodziciel, który zdobędzie serce każdej kobiety. Seksualny temperament mężczyzny o tym imieniu jest dość wysoki, przez co nie rezygnuje on z przygód na jedną noc. Niestały w uczuciach i niezdecydowany, ale na szczęście do czasu. Kiedy spotka idealną partnerkę, zrobi wszystko, aby byli ze sobą już do końca życia. Świetne połączenie wiernego męża i idealnego kochanka, którego w łóżku stać na wiele.
Znani Jackowie: Jacek Kaczmarski, Jacek Borkowski, Jacek Braciak

Jacek Braciak dołączył w tym roku do grona pięknych pięćdziesięcioletnich. Ten wybitny aktor, którego znamy głównie z trudnych ról u Wojciecha Smarzowskiego, chętnie pokazuje też swoje bardziej przystępne oblicze, wcielając się choćby w ekscentrycznego projektanta mody Pshemka w „BrzydUli”, wyluzowanego przyjaciela Tomasza Karolaka w serialu „Rodzinka.pl” czy głowy rodziny i męża Kingi Preis w „Ja to mam szczęście”. Był związany m.in. z aktorkami Mają Hirsch, Martą Ścisłowicz i Renatą Dancewicz, a obecnie spotyka się z Agatą Buzek. Co ciekawe, wszystkie panie były znacząco wyższe od nie grzeszącego zbyt dużym wzrostem (163 cm) Jacka. Jak myślicie, co mogło je w nim urzec?

10. Wojciech

Trudny partner, ale za to świetny kochanek. W łóżku dominujący, zwraca dużą uwagę na potrzeby partnerki. Jest dość gruboskórny i ma problem z wyrażaniem uczuć, nawet po wielu latach związku. Potrzebuje kobiety, która będzie potrafiła odczytać jego emocje i zrozumieć go bez słów. Mówmy do niego, a będzie nam wdzięczny! Rodzina jest dla niego bardzo ważna, przez co potrafi być świetnym ojcem i dziadkiem.
Znani Wojciechowie: Wojciech Młynarski, Wojciech Kilar, Wojciech Pokora, Wojciech Cejrowski, Wojciech Smarzowski

Po Wojciechu Pokorze, którego znamy przede wszystkim z rewelacyjnych ról komediowych, można by się spodziewać jakiegoś dowcipnego podsumowania naszego zestawienia. Będzie jednak na poważnie. Zmarły w tym roku aktor był przez ponad 60 lat mężem tej samej żony. Pokora – czy to jest właśnie przepis na udany związek dwojga ludzi?

Znalazłaś imię swojego partnera na liście? Napisz, czy nasze znaczenie męskich imion sprawdziło się w jego przypadku!

To też może cię zainteresować:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *