Imię mężczyzny zdradzi, jakim jest kochankiem!

temperament seksualny mezczyzny

Foto: energepic.com/Pexels

Czy imię ma wpływ na temperament seksualny mężczyzny? Jak najbardziej! Wybraliśmy 10 najpopularniejszych “dojrzałych” imion męskich i rozłożyliśmy je na czynniki pierwsze! A może na łopatki? W każdym razie już wiemy, co zdradza imię mężczyzny na temat jego wierności i temperamentu seksualnego.

» Kobiece imiona też kryją pikantne tajemnice… Kliknij i przeczytaj, jakimi kochankami są kobiety o najpopularniejszych imionach nadawanych przez rodziców córkom w latach 50. i 60.! Kto wie, może znajdziesz wśród nich… siebie?

1. Andrzej

Pewny siebie i spostrzegawczy, stanowi dla wielu pań ideał mężczyzny. Kobiety łatwo mu ulegają, przez co często nie może opędzić się od adoratorek. Z drugiej strony, kiedy znajdzie tę jedyną, będzie jej wierny aż po grób. Do jego wad zalicza się awanturniczość i niezależność. Zdarza się, że te cechy mogą przenikać również do życia łóżkowego, przez co nie jest wobec partnerki zbyt czuły. Niech ta oziębłość was jednak nie zmyli – to mężczyzna, który, choć sprawia wrażenie niezależnego, bardzo potrzebuje czułości. Wzorowy ojciec i dziadek, duża rodzina to dla niego prawdziwy skarb.
Znani Andrzejowie: Andrzej Wajda, Andrzej Grabowski, Andrzej Duda

Jeśli Andrzej Wajda kojarzy wam się jedynie z filmami zaangażowanymi politycznie albo grzecznymi ekranizacjami lektur szkolnych, przypomnijcie sobie jego “Brzezinę”. Pamiętacie erotyczne iskrzenie między piękną Emilią Krakowską a dwoma braćmi granymi przez Daniela Olbrychskiego i Olgierda Łukaszewicza? Od razu robi się jakoś tak bardziej… grzesznie!

2. Krzysztof

Towarzyski i otwarty, zazwyczaj może cieszyć się dużym gronem znajomych, którzy chętnie wspierają go w potrzebie. Wbrew pozorom relacje z kobietami przychodzą mu jednak dużo trudniej. Miłość rodzi się w nim powoli, jednak kiedy już się pojawi, możemy mieć pewność, że będzie trwała przez całe życie. Stąd też potrafi być prawdziwym zazdrośnikiem i niczym lew walczyć o swoją partnerkę! W łóżku bardzo dominujący, lubi próbować nowych rzeczy. Przez to może wydawać się dość agresywny, w głębi duszy jest jednak bardzo opiekuńczy i czuły.
Znani Krzysztofowie: Krzysztof Ibisz, Krzysztof Krawczyk, Krzysztof Hołowczyc

Krzysztof Hołowczyc, który w tym roku skończył 56 lat, może się pochwalić nie tylko imponującym dorobkiem w dziedzinie rajdów samochodowych, ale także wieloma bardzo, hm, seksownymi tytułami! Uznano go między innymi za najprzystojniejszego kierowcę rajdowego, jednego z najatrakcyjniejszych polskich europosłów, a także za bardzo pociągającego… dziadka! Za co się nie weźmie, kradnie kobietom serca!

» Zadbaj o swojego mężczyznę i naucz się właściwie odczytywać jego potrzeby. Poznaj 4 sygnały, które świadczą o tym, że twój partner zmaga się z kryzysem wieku średniego!

3. Jarosław

Jest dość nieufny i oziębły, przez co znalezienie idealnej partnerki nie przychodzi mu łatwo. Jeśli twój partner nosi to imię, możesz czuć się dumna z tego, że go ujarzmiłaś! W łóżku nie bardzo lubi eksperymentować, przez co ciężko nazwać go demonem seksu. To jednak wcale nie oznacza, że jest kiepskim kochankiem. Nie ma zbyt dużych predyspozycji do bycia idealnym ojcem i dziadkiem, często może być zbyt surowy. Rekompensuje to jednak jego opiekuńczość.
Znani Jarosławowie: Jarosław Kret, Jarosław Kaczyński, Jarosław Gugała

Jarosław Kret – niby niepozorny pogodynek – musi mieć w sobie spore pokłady energii i seksapilu, skoro udało mu się przez kilka lat utrzymać u swojego boku taką kobietę-dynamit, jaką jest Beata Tadla! Czyżby cicha woda…?

4. Piotr

seksowny dojrzaly mezczyzna

Foto: Pixabay

Wiele kobiet zapytanych o to, jakie imię jest najbardziej męskie, wymieni właśnie Piotra. I… w zasadzie nie jest to dalekie od prawdy! Mężczyzna o tym imieniu jest dość wybuchowy i niezależny, co czyni go niełatwym w obyciu. Skrywa wiele uroku, przez co podoba się kobietom, rzadko jednak to zainteresowanie odwzajemnia. W łóżku dominujący i otwarty – lubi seks i tego nie ukrywa. W głębi duszy potrzebuje miłości, do czego nie potrafi się przyznać.
Znani Piotrowie: Piotr Fronczewski, Piotr Gąsowski, Piotr Kraśko

O Piotrze Fronczewskim można by napisać wiele: znakomite role, niezwykła charyzma i temperament, intrygujący sposób bycia, dżentelmen w każdym calu. Na dodatek konia z rzędem tej, której nie miękną kolana na dźwięk jego seksownego głosu! A jeszcze jak użyje go do śpiewania… Pamiętacie King Bruce Lee Karate Mistrz? Można się rozmarzyć…

» Poznałaś nowego mężczyznę i nie wiesz, czy zrobiłaś na nim wrażenie? Przeczytaj, po czym poznać, że mu na tobie zależy!

5. Stanisław

Czarujący i sympatyczny, cieszy się ogromnym powodzeniem u płci przeciwnej. Musicie jednak uważać – ten mężczyzna nie lubi flirtu, a nadmierna kokieteria wzbudza u niego niechęć. Żeni się tylko z miłości i z tych samych przyczyn zabiera swoją partnerkę do łóżka. W jego przypadku to uczucia są ważniejsze niż seks. Bardzo szybko zaczyna marzyć o dużej rodzinie, jest odpowiedzialnym ojcem i dziadkiem. Wobec partnerki potrafi być zazdrosny i despotyczny, jednak kieruje nim wyłącznie troska.
Znani Stanisławowie: Stanisław Lem, Stanisław Bareja, Stanisław Tym

Wydaje wam się, że grany przez Stanisława Tyma w “Misiu” Rysiek Ochódzki niewiele ma wspólnego z ideałem męskości? W takim razie, jak wytłumaczyć, że udało mu się usidlić taką seksbombę, jak grana przez Christine Paul-Podlasky niezapomniana Aleksandra Kozeł?

Polecane artykuły z tej kategorii:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *