O nas

Jedyne takie miejsce w sieci

Portal Polka50plus.pl powstał z myślą o dojrzałych kobietach, które bez wątpienia zasługują na miano wyjątkowych. To jedyne miejsce w sieci, w którym dostrzegane i szanowane są ich potrzeby, wymagania i zainteresowania. Jak to się stało, że w Internecie nie brakuje stron, na których młode matki, studentki czy nastawione na robienie kariery trzydziestolatki mogą znaleźć odpowiedzi na wszystkie nurtujące je pytania, a dojrzałych kobiet nikt do tej pory... nie dojrzał? Spychane są do roli seniorek, których centrum życia stanowi dbanie o dom i rodzinę. W wolnych chwilach co najwyżej porobią na drutach albo ustawią się w kolejce do jakiegoś lekarza.

Nie chodzi o to, żeby zaklinać rzeczywistość, cokolwiek udawać czy ukrywać swój wiek. Dojrzałość nie jest powodem do wstydu, tak jak niedojrzałość nie jest powodem do dumy, a nazwanie kogoś niedojrzałym - nie jest przecież komplementem! Każdy wiek, każdy etap w życiu mają swoje prawa. Każdy z nich ma swoje bolączki, problemy, ale też wielkie radości. Zdając sobie sprawę z tych prostych prawd, stworzyliśmy portal skierowany do kobiet, które wreszcie mają czas na to, żeby zająć się sobą. Wiedzą, czego chcą, albo bardzo pragną się tego dowiedzieć. Są świadome swojej kobiecości bądź usilnie próbują ją odkryć. Część z nich na nowo, a niektóre być może po raz pierwszy w życiu. Polka50plus.pl to portal dla kobiet dojrzałych, ale na pewno nie na tyle, żeby mogły powiedzieć: "wiem i przeżyłam już wszystko, niczego więcej nie szukam."

polka50plus o nas

Internet dojrzał

Wiek 50+ przestaje mieć związek tylko z metryką. To zupełnie nowy rozdział w życiu kobiety, który trzeba uważnie przeczytać, żeby czerpać z niego pełnymi garściami. Dojrzałe kobiety mają apetyt na więcej i coraz chętniej się do tego przyznają. Odkrywają wreszcie, że ich potrzeby są równie ważne jak potrzeby ich partnerów, dzieci i wnuków. Poznają nowe technologie, bo dosyć mają proszenia innych o pomoc. Mają pieniądze i nie wahają się ich używać. Podróżują, dbają o siebie, kochają lub szukają miłości, bawią się, rozwijają i odważnie walczą z przeciwnościami losu. W końcu biorą sprawy w swoje ręce, bo dosyć mają czekania, aż coś się zmieni samo. Wreszcie do tego dojrzały. A my wychodzimy im naprzeciw.

Jeśli tematy poruszane na łamach portalu Polka50plus.pl są ci bliskie, napisz do nas! Więcej informacji znajdziesz w zakładce KONTAKT I WSPÓŁPRACA.

POLKA50PLUS.PL - o tym się mówi!

Opinie Czytelniczek

opinie z FB