Bycie dziadkiem jest sexy!

sexy dziadek

Foto: Pixabay

Mówi się, że męskość to nie obwód bicepsa, ale szacunek do kobiet. My idziemy o krok dalej i udowadniamy, że prawdziwie męscy są mężczyźni, którzy ponad wszystko kochają dzieci! W Dniu Dziadka postanowiliśmy dowiedzieć się, co słychać u 5 sławnych dżentelmenów, którzy od dawna rozgrzewają niewieście serca, a od jakiegoś czasu pałają również gorącą miłością do swoich wnucząt. Takich nam trzeba jak najwięcej!

Jan Englert

jan englert dziadekFoto: Sławek Skonieczny, licencja Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 2.0

W tym roku skończy 76 lat, ale – umówmy się – zupełnie tego po nim nie widać! Jego głębokie spojrzenie i przyjemny niczym balsam głos niezmiennie uwodzą kolejne pokolenia kobiet.

Na dużym ekranie zadebiutował jako czternastolatek w filmie “Kanał” w reżyserii Andrzeja Wajdy, u którego zresztą grał jeszcze później kilkukrotnie, m.in. w dramacie “Katyń”. Współpracował z wieloma innymi wybitnymi reżyserami – niezapomniane role stworzył w filmach Kazimierza Kutza, Filipa Bajona, Jana Łomnickiego, Janusza Zaorskiego i Janusza Morgensterna. Jego najbardziej zapadające w pamięć kreacje to Tomasz Judym z ekranizacji “Ludzi bezdomnych” Żeromskiego, Stanisław Broniewski z “Akcji pod Arsenałem”, Wiktor Kozłowski z “Komedii małżeńskiej”, w której partnerowała mu rewelacyjna Ewa Kasprzyk, Jerzy Lipert, obiekt westchnień Anny Romantowskiej z serialu “Matki, żony i kochanki”, biznesmen Ferdynand Lipski z “Kilera” oraz profesor Wacław Sitkowski, mentor Zbigniewa Religi z “Bogów”. Ostatnio oglądaliśmy go w “Diagnozie”, hitowym serialu TVN z Mają Ostaszewską, w którym wcielił się w postać bezwzględnego szefa firmy farmaceutycznej, Oliwiera Krynickiego.

Jan Englert ma czworo dzieci: troje z pierwszą żoną, Barbarą Sołtysik, z którą do dziś pozostaje w bardzo poprawnych stosunkach, oraz jedno z obecną żoną, aktorką Beatą Ścibakówną. Dzięki tak licznej rodzinie aktor może się już cieszyć całkiem sporą gromadką wnucząt! Internetowe źródła podają, że jest ich już pięcioro, więc słynny dziadek ma zapewne pełne ręce roboty. Z pewnością też nie narzekał na brak prezentów w dniu swojego święta!

Na następnej stronie – kolejny sexy dziadek!

Polecane artykuły z tej kategorii:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *