STOP! Tych pieszczot nie cierpi twój mężczyzna!

pieszczoty ktorych nie lubia mezczyzni

Foto: Pixabay

Seks to jeden z ulubionych męskich tematów. Panowie uwielbiają opowiadać o swoich podbojach i przechwalać się umiejętnościami w łóżku. Można przez to łatwo odnieść wrażenie, że nie ma takiego zachowania podczas seksu, które by im nie odpowiadało. Nieobca im żadna pozycja, pieszczota czy okoliczność, w jakiej dochodzi do zbliżenia. W łóżku nic ich nie zniechęca i nie denerwuje. Czy aby na pewno?

Wzięłyśmy pod lupę seksualne upodobania mężczyzn i ku naszemu zaskoczeniu odkryłyśmy, że bez względu na to, na jakich ogierów by się nie kreowali, jest kilka rzeczy, które irytują ich w seksie. Okazuje się, że rzeczywiście są sposoby, w jakie nie lubią być dotykani, oraz sytuacje, które momentalnie studzą ich miłosne zapędy. Poznaj je koniecznie, żeby w waszej sypialni temperatura nie spadła nigdy nawet o jeden stopień.

» Kliknij i przeczytaj, co podnieca kobiety. Wyznania internautek zaskakują!

1. Łaskotki

Daruj je sobie, nawet jeśli wydają ci się szalenie zabawne. Wielu mężczyzn nie lubi, gdy dotyka się ich w ten sposób, bo czują się wówczas, jakby kochali się z niepoważną trzpiotką, a nie dojrzałą, świadomą swojej seksualności kobietą. Oczywiście nie chodzi o to, żeby za każdym razem zachowywać się w łóżku śmiertelnie poważnie – trochę uśmiechu jeszcze nikomu nie zaszkodziło – ale co za dużo, to niezdrowo. Gilgotanie zarezerwujmy raczej na zabawy z wnukami, seks to rozrywka dla dorosłych.

laskotki w lozku

Foto: Pixabay

Stefan, 56 lat:

Łaskotanie zwyczajnie mnie irytuje. Można się czasem trochę powygłupiać czy pożartować, ale nie jestem dzieciakiem, którego bawi jakieś tam “gili-gili”. Trudno mi się wtedy skupić na przyjemności.

Polecane artykuły z tej kategorii:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *