4 proste ćwiczenia na piękny biust…

proste cwiczenia na jedrny biust

Foto: Robert Broderick/Pexels

Czy wiesz, że możesz sprawić, że twoje piersi będą wyglądały lepiej, nie inwestując w to ani złotówki i ani grama… silikonu? Kluczem do sukcesu jest odpowiedni… trening! Niech cię jednak nie zwiedzie to groźnie brzmiące słowo – do naszych ćwiczeń nie potrzebne jest specjalistyczne obuwie, strój sportowy czy nawet specjalnie wygospodarowany czas wolny.

Jedyne, co ci się przyda, to systematyczność i wytrwałość, bo na efekt trzeba będzie trochę poczekać. Warto jednak uzbroić się w cierpliwość. Nie wiesz, co zrobić, żeby biust był jędrniejszy? Zadbaj o odpowiednią pielęgnację skóry, dobierz właściwą bieliznę i trenuj z nami. W ramach bonusu, przy każdym ćwiczeniu podpowiemy ci, kiedy najlepiej je wykonywać.

» Masz problem z wyborem odpowiedniego stanika? Z naszym poradnikiem dobierzesz bieliznę idealną dla twojej sylwetki!

1. Dociskanie dłoni

cwiczenie1

Złącz obie dłonie na wysokości klatki piersiowej tak, aby przedramiona znajdowały się w pozycji równoległej do podłoża. Dociśnij dłonie do siebie, napinając mięśnie klatki piersiowej, po 4-5 sekundach rozluźnij nacisk i ponownie dociśnij. Powtórz ćwiczenie 20 razy.

2. Łokcie do siebie

cwiczenie2

Ręce rozłóż na boki i podnieś do góry tak, aby ramiona znajdowały się w pozycji równoległej do podłoża. Łokcie zegnij, tworząc między ramieniem a przedramieniam kąt prosty. Powoli kieruj ręce przed siebie, aby w końcu złączyć łokcie, przedramiona i dłonie na wysokości swojej twarzy. Następnie rozłącz ręce i ponownie rozłóż je na boki do pozycji wyjściowej. Powtórz ćwiczenie 20 razy.

» Piękny biust, gładka cera – to marzenia każdej z nas! O ten pierwszy zadbasz treningiem i odpowiednimi zabiegami, a nasz artykuł na temat 7 żelaznych zasad makijażu dziennego kobiety dojrzałej podpowie ci, jakich błędów nie popełniać podczas malowania!

3. Butelka do butelki

cwiczenie3

Ćwiczenie wykonaj tak jak poprzednie z tą różnicą, że tym razem trzymaj w dłoniach butelki z wodą. Sama oceń, jakiej powinny być pojemności – mogą mieć 1,5 l albo – w wersji light – 0,5 l. Powtórz ćwiczenie 20 razy.

4. Pompki na stojąco

cwiczenie4

Stań w lekkim rozkroku naprzeciwko ściany. Dłonie oprzyj o ścianę na wysokości i na szerokość ramion. Ręce powinny być proste w łokciach. Pochyl się w kierunku ściany, zginając ręce w łokciach – twarz zbliżamy do ściany, a stopy pozostają na swoim miejscu. Nie zginaj tułowia – sylwetka powinna pozostać prosta. Powtórz ćwiczenie 20 razy.

» Po ćwiczeniach wybierz się na zakupy i spraw sobie coś, co podkreśli atuty twojej sylwetki. Dowiedz się, jak dobrać dekolt do twojego typu figury!

I pamiętaj – trening czyni mistrza, a codzienny trening mistrzowsko wymodeluje twoją sylwetkę 🙂

To też może cię zainteresować:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *