Dlaczego mężczyźni lubią dojrzałe kobiety?

za co mezczyzni lubia dojrzale kobiety

Foto: Simon Hattinga Verschure/Unsplash

Zastanawiało was kiedyś, dlaczego tak wielu mężczyzn pociągają dojrzałe kobiety, często dużo od nich starsze? Postanowiłyśmy sprawdzić, co na ten temat mają do powiedzenia internauci.

Przeczesałyśmy fora internetowe w poszukiwaniu najbardziej intymnych męskich wyznań. Oto, co znalazłyśmy. Uwaga – możecie być zaskoczone!

Dlaczego mężczyźni szukają starszych partnerek? Internauci zdradzają swoje fantazje!

zwiazek ze starsza kobieta

Foto: Pixabay

Zadbane, dojrzałe kobiety najbardziej mnie podniecają. To, że są bardziej doświadczone, w łóżku mogłyby mnie wiele nauczyć i do tego ta ich dominacja. No i sam fakt, że taka piękna, o kilkanaście lat starsza kobieta jest ze mną w łóżku i dobrze się bawi!

Adam

Odczuwam ogromną fascynację dojrzałymi kobietami. Sam nie wiem, skąd to się bierze, ale bardzo podnieca mnie ich elegancja. Mimo że sam nie jestem już bardzo młody (35 lat), pociąg do kobiet starszych ode mnie nie maleje. Do tego fascynuje mnie ich doświadczenie, pewność siebie i świadomość swoich potrzeb seksualnych.

theboss

Dojrzałe kobiety doskonale znają życie i to nie są już amatorki, nastolatki, które same nie wiedzą, o co im chodzi.

Krzysiek

Od zawsze pociągają mnie tylko dojrzałe kobiety. Na rówieśniczki prawie nie zwracam uwagi, na młodsze – już w ogóle! U starszych kobiet najbardziej podoba mi się ich dojrzałość i mam nadzieję, że kiedyś uda mi się zrealizować fantazję na temat bycia z dużo starszą partnerką.

olowek1989

Starsze kobiety doskonale wiedzą, co to wierność, są dojrzałe i doświadczone. Nie to co dziewczynki, które same nie mają pojęcia, czego od faceta chcą. Są dojrzalsze pod względem psychicznym, bardziej “wyrobione” pod względem fizycznym – dla wielu mężczyzn prawdziwy ideał.

donatan

To normalna sprawa. Takie kobiety są dojrzałe, doświadczone, dobrze wiedzą, czego chcą, i są sto razy lepsze w łóżku niż młodsze! Lubią eksperymentować i mają świetne ciało – biust, uda, pupa. Do tego można z nimi pogadać na wiele tematów, są inteligentne i mają swoje własne zdanie w ważnych kwestiach.

Tom

» Myślisz, że wiesz wszystko o seksualnych preferencjach swojego partnera? Dowiedz się, jakich pieszczot nie cierpią mężczyźni!

Młode kobiety teraz mają siano w głowie, myślą tylko o imprezach i seksie bez zobowiązań. Te mniej “imprezowe” to z kolei najczęściej karierowiczki, których nie interesuje związek. Jak facet jest spokojny i stroni od imprez, to ma poważny problem ze znalezieniem partnerki w swoim wieku. Po kilku nieudanych związkach poznałem kobietę 7 lat ode mnie starszą i to dopiero było to. Od 3 lat jesteśmy szczęśliwym małżeństwem i mamy wspólne życiowe priorytety – czyli rodzina przede wszystkim.

warszawiak

Kocham moją starszą partnerkę za osobowość i dojrzałość życiową. Ale seks też jest świetny! Doskonale się dogadujemy i mamy mnóstwo pomysłów na wspólne spędzanie czasu. Jeszcze nigdy nie byłem tak szczęśliwy jak teraz.

lelumpolelum

Kręcą mnie sześćdziesięciolatki, jeśli umieją o siebie dbać i mają piękną, kobiecą figurę. Dojrzałe ciało mnie podnieca, od zawsze lubiłem kobiety starsze ode mnie.

Nicky27

Dojrzałe kobiety są dużo bardziej kobiece niż dwudziestolatki. Teraz dużo dziewczyn zachowuje się podobnie do mężczyzn, ciężko w nich znaleźć jakąkolwiek kobiecość. Starsze kobiety to również wyzwanie – a który facet wyzwań nie lubi?! 😉

Ernest

Dojrzałe kobiety mają często dużo piękniejsze i ponętniejsze ciało niż 20-latki. Pod warunkiem, że o siebie dbają.

Bruno

» W polskim show biznesie nie brakuje pięknych, zadbanych dojrzałych kobiet. Oto lista 10 pań, które od lat niezmiennie rozpalają męskie zmysły!

Młode kobiety często są materialistkami, traktują mężczyzn jak zabawki, zatracają się w wirze nieprzemyślanych decyzji. Inne to z kolei karierowiczki, które przez długie lata chcą być singielkami, bo to nie miłość jest dla nich w życiu najważniejsza. Dojrzałe kobiety zapewniają mężczyznom bezpieczeństwo i przede wszystkim nie traktują ich jak rozrywki na jedną noc.

Heyjude

Co nas ciągnie do starszych od nas kobiet? Młode nie wiedzą czego chcą, ciągle robią partnerom awantury i związki rozpadają się w mgnieniu oka. Dojrzała kobieta ma już pewien bagaż doświadczeń, a nawet jeśli nie wie, czego chce w związku, to można z nią o tym porozmawiać i obywa się bez afery.

Lucas

» O związkach można mówić na poważnie i… z przymrużeniem oka! Pośmiej się razem z nami, czytając najzabawniejsze (i nierzadko pieprzne) dowcipy o kobietach i mężczyznach!

Młodym dziewczynom to teraz tylko szaleństwo w głowie. Prawie żadna z nich nie myśli racjonalnie. Facet nie szuka tyrana, który będzie go szlifował pod swoje widzimisię, tylko ostoi. Kobiety, z którą można porozmawiać, miło spędzić czas.

BartekXXX

Dojrzałe kobiety są bardziej zaradne i rozsądne, doświadczone uczuciowo. Mogą młodszego partnera wiele nauczyć, również w łóżku. Nawet jak coś pójdzie nie tak, to facet nie musi się obawiać, że zostanie wyśmiany i upokorzony, bo starsze kobiety są bardziej wyrozumiałe i poważne.

Tymonn

Czy związek z młodszym mężczyzną ma sens?

zwiazek z mlodszym mezczyzna

Foto: Pixabay

Oczywiście, że tak! O tym, czy dwoje ludzi powinno się ze sobą wiązać, decyduje wyłącznie… tych dwoje ludzi! Jeśli dobrze im ze sobą i chcą być razem, to nikomu nic do tego!

Jeżeli macie co do tego jeszcze jakieś wątpliwości, koniecznie przeczytajcie nasz artykuł o tym, czy związek starszej kobiety i młodszego mężczyzny ma szansę powodzenia!

Co sądzicie o związkach z młodszymi mężczyznami?

To też może cię zainteresować:

1 Odpowiedź

  1. Oskar pisze:

    Uwielbiam milfy odkąd pamiętam przy młodych nie tryskam tak testosteronem;*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *