Jakiej muzyki słuchałaś, gdy byłaś w wieku 30+?

przeboje roku 2000

Foto: Pixabay

Na początku XXI wieku wiele z nas było kobietami w wieku 30+. Pamiętacie, czego wtedy słuchałyście?

Spokojnie, nie musicie teraz szukać w Internecie odpowiedzi na pytanie, jakie hity królowały na listach przebojów w roku 2000 i kolejnych! Z pomocą przychodzi wyjątkowa składanka “I Love 2000’s”. Na 2 płytach znalazło się aż 40 światowych hitów, których słuchałyśmy i które nuciłyśmy przy każdej okazji.

Warto przypomnieć sobie przeboje Shakiry, Céline Dion, Garou, Leonarda Cohena, Whitney Houston i wielu innych gwiazd początku XXI wieku. Gotowa na muzyczną podróż do przeszłości?

» Kto skomponował piosenkę „Takie ładne oczy“ i w jaki sposób osiągnęła ona sukces? Sprawdźcie ciekawostki na temat jednego z największych przebojów Czerwonych Gitar!

Marek Sierocki przedstawia…

marek sierocki przedstawia i love 2000sFoto: Ja Fryta, licencja Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 2.0 (zdjęcie przycięte)

Za powstanie składanki odpowiedzialny jest sam Marek Sierocki. Tak naprawdę to już kolejny album z tej serii sygnowany nazwiskiem znanego dziennikarza, wieloletniego prowadzącego działu muzycznego w Teleexpresie. Wcześniej ukazały się już m.in. składanki “I Love 60’s”, “I Love 70’s”, “I Love 80’s” oraz “I Love 90’s”.

Płyta “Marek Sierocki przedstawia: I Love 90’s” zebrała doskonałe recenzje słuchaczy. “Marek Sierocki nigdy nie zawodzi!”, “Doskonałemu gustowi dziennikarza można zaufać w ciemno!”, “Sierocki wie, co dobre. Wychowałam się na tych hitach!” – to tylko niektóre z rekomendacji, które na temat tej składanki z serii “I Love…” można znaleźć w Internecie.

Marek Sierocki osobiście przygotował zestaw hitów umieszczonych na najnowszym albumie, który miał swoją premierę 23 sierpnia tego roku. Dziennikarz naprawdę zadbał o to, żeby każda z nas znalazła na nim coś dla siebie. Na krążkach nie brakuje zarówno przebojów tanecznych, np. “She Bangs” Ricky’ego Martina czy “Fuoco nel fuoco” Erosa Ramazzottiego, jak i wolniejszych utworów – idealnych do przytulania na parkiecie – takich jak “In My Secret Live” Leonarda Cohena.

» Lubisz tak zwane “wolne” kawałki? Posłuchaj ballad Bryana Adamsa, które zmiękczą serce (i nogi!) każdej kobiety…

Hity w wykonaniu gwiazd 50 plus?!

Czas mija – nie tylko w przypadku zwykłych śmiertelników. Wielkie gwiazdy również wchodzą w coraz dojrzalszy wiek, choć czasami aż trudno w to uwierzyć. I nie chodzi tu wcale o wygląd zewnętrzny – wszak o ten łatwo zadbać, mając do dyspozycji gwiazdorski budżet. Wiele postaci znanych z pierwszych stron gazet nawet mimo upływu lat wciąż cieszą się (i dzielą z innymi!) młodzieńczą charyzmą i energią.

Na płycie “Marek Sierocki przedstawia: I Love 2000’s” możemy ponownie spotkać się z wokalistkami, których nazwiska i utwory na początku nowego stulecia nie schodziły z pierwszych miejsc list przebojów. Dzisiaj jest o nich nieco mniej głośno, co nie znaczy, że zupełnie o nich zapomniano!

My przecież doskonale pamiętamy największe przeboje Anastacii, Céline Dion, Kylie Minogue czy Jennifer Lopez. Dacie wiarę, że wszystkie dołączyły już do zacnego grona kobiet 50 plus? Wciąż zachwycają wyglądem, aktywnością i kreatywnością. Nic tylko brać z nich przykład!

» Czy wiesz, że Madonna skończyła niedawno 60 lat? Ani trochę jednak nie spokorniała… Przeczytaj o 10 najbardziej szokujących skandalach z życia Madonny Louise Ciccone!

Chcecie sięgnąć po energię tych wyjątkowych diw? Posłuchajmy jeszcze raz ich największych hitów! Z pewnością wprawią was w pozytywny nastrój i jednocześnie będą zapowiedzą tego, co można znaleźć na tej wyjątkowej płycie!

plyta i love 2000“Marek Sierocki przedstawia: I Love 2000’s”
Różni wykonawcy
Sony Music Entertainment, 2019
Ocena:
ocena 5 na 5

Posłuchaj tego jeszcze raz!

Céline Dion “I’m Alive”
Jennifer Lopez “Love Don’t Cost a Thing”
Kylie Minogue “Can’t Get You Out of My Head”
Oceń post
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *