Jakie imiona do siebie pasują? Poznaj dopasowanie imion!

dopasowanie imion para z balonem

O tym, że Danuty są pełne seksapilu, a Teresy wierne i czułe, pisałyśmy już przy okazji potencjału seksualnego drzemiącego w imionach. Tym razem pójdziemy jednak o krok dalej – poznajcie dopasowanie imion i dowiedzcie się, na co możemy liczyć ze strony „idealnego” partnera!

Raz jeszcze wybrałyśmy dla was 10 najpopularniejszych imion wśród pań urodzonych w latach 50. i 60., dla których opracowałyśmy dopasowanie imion idealnych partnerów. Sprawdź, czy znajdziesz wśród nich imię swoje i swoich przyjaciółek!

Maria

Idealni partnerzy: Robert, Stefan

Maria i Robert: Tę parę łączą podobne cele, priorytety i podejście do związku. Oboje są bardzo romantyczni i lubią sprawiać przyjemność drugiej połówce. Robert ma wszystko to, czego Maria potrzebuje – jest opanowany, stateczny i stawia rodzinę na pierwszym miejscu. Nie mają problemu z komunikacją, dzięki czemu potrafią rozmawiać o wszystkim, bez tematów tabu.

Maria i Stefan: To naprawdę dopasowana para, która potrafi stworzyć udany związek na całe życie. Ufają sobie nawzajem i respektują swoje potrzeby. Maria często ma silną potrzebę bycia akceptowaną, którą doskonale spełnia kochający i wrażliwy Stefan. Rzadko się kłócą i oboje są sobie wierni aż po grób. Jedyne, czego brakuje tej parze, to otwarte mówienie o uczuciach – dla obojga z nich jest to największy problem.

Krystyna

Idealni partnerzy: Krzysztof, Przemysław

Krystyna i Krzysztof: W przypadku tej pary miłość od pierwszego wejrzenia przestaje być tylko fantazją. Jak mało kto potrafią dawać sobie nawzajem poczucie bezpieczeństwa. Podczas gdy Krzysztof chętnie zadba o sprawy rodzinne, Krystyna będzie mogła skupić się na rozwoju osobistym. Nie oznacza to jednak, że Krzysztof jest nudziarzem. Ta para z całą pewnością będzie wiodła nie tylko bezpieczne, ale również pasjonujące życie.

Krystyna i Przemysław: Choć wydają się skrajnie różni, tak naprawdę doskonale się dopasowują. Mają wiele wspólnych zainteresowań i chętnie odkrywają nowe pasje. Przemysław lubi być aktywny i umie sam zajmować sobie czas, co daje Krystynie pewną przestrzeń, której potrzebuje do pełni szczęścia. Z natury oboje są bardzo zgodni i rzadko wdają się w kłótnie.

» Dojrzała miłość to wyjątkowe uczucie, o którym z pewnością marzy każda z nas. Dowiedzcie się, co mówią o niej znani pisarze, poeci i filozofowie!

Elżbieta

Idealni partnerzy: Piotr, Wojciech

Elżbieta i Piotr: Ambitni i pozytywnie nastawieni do życia, bardzo szybko odnajdują nić porozumienia. Oboje są bardzo kreatywni i lubią pomagać sobie w realizacji kolejnych celów. Piotr lubi spędzać czas w towarzystwie znajomych, ale nie zmusza do tego Elżbiety, która z natury jest spokojna i dość powściągliwa. Jedyną przeszkodą, która może stanąć na drodze ich szczęściu, jest zazdrość Piotra. Nie o innych mężczyzn, a o pasję, z jaką Elżbieta podchodzi do interesów i własnych zainteresowań.

Elżbieta i Wojciech: Dopasowanie imion wskazuje, że w tym związku obie strony będą czuły się niezwykle komfortowo. Elżbieta lubi dominować, zarówno w związku, jak i w łóżku, a spokojny Wojciech z pewnością pozwoli jej przejmować inicjatywę. Od czasu do czasu sam jednak lubi pokazać pazury. Ta para niekiedy angażuje się w drobne sprzeczki, jako że oboje lubią stawiać na swoim, ale bardzo szybko się godzą i wracają do porządku dziennego.

serce ze świeczek

Teresa

Idealni partnerzy: Marek, Zbigniew

Teresa i Marek: W tym związku żadna ze stron nie będzie się nudzić. Teresa i Marek wiedzą, czym jest dobra zabawa, dlatego uwielbiają rozrywkę i wspólne podróże. Oboje są jednak w głębi duszy introwertykami, a więc potrzebują też spędzić trochę czasu w samotności. 

Teresa i Zbigniew: Pasują do siebie jak dwie krople wody. W tym związku wzajemne wsparcie i szacunek są na porządku dziennym, przez co obie strony czują się w nim doskonale. Zbigniew jest pełen energii, a Teresa lubi odkrywać nowe rzeczy, a więc rozumieją się jak mało kto. Rzadko się kłócą, a kiedy dojdzie już do spięcia, oboje starają się wypracować kompromis.

Małgorzata

Idealni partnerzy: Marian, Paweł

Małgorzata i Paweł: Dobrze dobrana para, która potrafi pokonać wszystkie przeciwności. Paweł jest optymistyczny i pełen pomysłów, a Małgorzata uwielbia jego entuzjazm. Kreatywność przenoszą również do łóżka, dzięki czemu ich życie erotyczne jest pełne wrażeń. Przy Pawle energiczna Małgorzata nabiera rozsądku i stara się ściągać go na ziemię – z różnym skutkiem.

Małgorzata i Marian: Ta dwójka świetnie się uzupełnia. Małgorzata chętnie zajmuje się rodziną, a Marian troszczy się o to, by znajdowała również czas dla siebie. Uwielbiają prowadzić długie rozmowy na różne tematy i spędzać razem czas. Wrażliwy Marian bardzo dobrze rozumie zmienne nastroje Małgorzaty, może jednak poczuć się zraniony, gdy partnerka przez dłuższy czas nie okazuje mu uczuć.

Beata

Idealni partnerzy: Ryszard, Tomasz

Beata i Ryszard: Pomiędzy tą dwójką czuć silną chemię, dzięki której zaczynają darzyć się sympatią już od samego początku znajomości. Poszukująca stabilizacji Beata nie jest w stanie oprzeć się optymistycznemu i swobodnemu Ryszardowi. Ponadto dzielą oni podobne poczucie humoru, przez co czują się doskonale w swoim towarzystwie.

Beata i Tomasz: Dogadują się bez problemu, ponieważ oboje szukają stabilizacji i poczucia bezpieczeństwa, a nie przelotnych znajomości. Początek ich relacji może być nieco trudny, ale kiedy już uda im się przełamać pierwsze lody, ich silny i harmonijny związek przetrwa wszystkie przeszkody. Beata i Tomasz lubią wspólnie planować przyszłość i rozmawiać o swoich marzeniach, co sprawia im dużą przyjemność.

dopasowanie imion dojrzała para

Barbara

Idealni partnerzy: Józef, Jakub

Barbara i Józef: Przekorna Barbara i spontaniczny Józef to wbrew pozorom przepis na świetny, pasjonujący związek. Początki mogą wydawać się trudne, ale jeśli oboje okażą zaangażowanie, staną się idealną parą. Barbara z pozoru może nie być zainteresowana stałym związkiem, ale z biegiem czasu zmienia się w naprawdę kochającą i czułą partnerkę. Z kolei Józef respektuje jej niezależność i pozwala chodzić własnymi ścieżkami.

Barbara i Jakub: Ta para potrafi wieść naprawdę namiętne i interesujące życie. Oboje lubią wprowadzać w swoim życiu zmiany i żyć w ciągłym biegu, dzięki czemu nadają na tych samych falach. W towarzystwie uczuciowego Jakuba zwykle bardziej powściągliwa Barbara otwiera się i zaczyna okazywać uczucia. Ich rozmowy zawsze są żywiołowe i pełne emocji, ale mimo to zazwyczaj daleko im do kłótni.

» Rutyna w związku potrafi przygasić nawet najgorętsze uczucie. Sprawdź, jak z nią walczyć, wprowadzając do waszej relacji powiew świeżości!

Grażyna

Idealni partnerzy: Bartosz, Marcin

Grażyna i Bartosz: Oboje oczekują od swojej drugiej połówki wsparcia i zrozumienia, co pozwala im na doskonałe zrozumienie swoich potrzeb. Bartosz jest charyzmatyczny i kreatywny, pełen interesujących pomysłów, a więc wprowadza dreszczyk emocji do spokojnego życia Grażyny. Wierność i niesamowite przywiązanie do partnera sprawia, że ta para przetrwa wszelkie przeciwności.

Grażyna i Marcin: Nie ma tu mowy o przelotnej znajomości – ta para od razu wie, czego chce. Oboje szukają stabilizacji i bezpieczeństwa, dzięki czemu doskonale się dogadują. Marcin to mężczyzna zaradny i przedsiębiorczy, który nade wszystko ceni sobie rodzinę. Robi to ogromne wrażenie na wrażliwej Grażynie, która od samego początku jest w stanie dostrzec w nim partnera na całe życie.

Danuta

Idealni partnerzy: Rafał, Jan

Danuta i Rafał: Doskonale się uzupełniają, rozumieją i akceptują swoje wady. Dzięki wrodzonej wrażliwości Rafał zapewnia swojej partnerce wsparcie w gorszych momentach. Przy jego boku Danuta będzie mogła rozwinąć skrzydła, a jednocześnie jej opanowanie i racjonalne podejście do życia pomogą marzycielskiemu Rafałowi zejść na ziemię. To para, która świetnie dogaduje się pod względem emocjonalnym, jak i wyjątkowo dobrze zajmuje się ogniskiem domowym.

Danuta i Jan: Ta dwójka to urodzeni indywidualiści, dzięki czemu w związku rozumieją i respektują granice drugiej połówki. Mają problem z okazywaniem uczuć, przez co początki ich relacji mogą być trudne, ale z czasem zaczynają rozumieć się bez słów. Choć Danuta sprawia wrażenie wymagającej kochanki, która zawsze chodzi własnymi drogami, w głębi duszy jest wrażliwa i boi się zostać zraniona. Na szczęście Jan potrafi zapewnić jej poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie dać swobodę, kiedy partnerka potrzebuje chwili dla siebie.

Halina

Idealni partnerzy: Filip, Sławomir

Halina i Filip: Kiedy pojawia się między nimi konflikt, bardzo szybko potrafią dojść do porozumienia. Dla nadwrażliwej, nieco obrażalskiej Haliny jest to więc związek idealny. Filip jest wobec niej niezwykle wyrozumiały i cierpliwy, ale jednocześnie nie daje sobie wejść na głowę. Ta para nie przepada za przesadnym romantyzmem – kolacja przy świecach czy długie, wieczorne spacery mogą ich nużyć.

Halina i Sławomir: To prawdziwe bratnie dusze, które lubią spędzać wspólnie czas i sprawiać przyjemność swojej drugiej połówce. Sławomir jest niezwykle empatyczny i uczuciowy, lubi pomagać innym. Przy jego boku Halina będzie mogła uczyć się cierpliwości oraz rozwijać swoją wrażliwą stronę. Oboje są niezwykle trwali w uczuciach, co zapewni im szczęśliwy związek na wiele lat.

Znalazłyście dopasowanie imion dla siebie i swojego partnera? Jeśli nie, napiszcie w komentarzu wasze imiona, a my spróbujemy zgadnąć, w jakim stopniu jesteście do siebie dopasowani. Oczywiście przypominamy, że do tego typu wróżb warto podejść z przymrużeniem oka. 😉

To też może cię zainteresować:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *