15 rzeczy, które wie tylko kobieta po 50-ce

rzeczy ktorych dowiadujesz sie po 50-ce

Foto: Pixabay

Dojrzała kobieta wie więcej… Zastanawiałyście się czasem, jakich rad udzieliłybyście sobie samym sprzed kilkudziesięciu lat? Oto lista rzeczy, z których wiele z nas jeszcze do niedawna nie zdawała sobie sprawy, a dziś… No właśnie – dziś to dla nas codzienność! Czy słodka? Przekonajcie się same.

Oto 15 wniosków, do których dochodzimy dopiero, gdy skończymy 50 lat!

#1

Pięćdziesiątka to bardzo dziwny wiek. Większość moich równolatek – a przede wszystkich równolatków! – wydaje się znacznie starsza ode mnie.

#2

Niby dużo się w życiu przeżyło, niby jeszcze więcej się widziało, a jednak czasami trudno sobie niektóre rzeczy przypomnieć.

#3

Dojrzałość równa się mądrość. W końcu jestem na tyle mądra, że wiem, że wieloma rzeczami zupełnie nie warto się przejmować!

#4

Czasami wydaje mi się, że jestem stara. Ale póki w sklepach z antykami nie ma moich mebli, nie ma się czym przejmować.

#5

Jeśli czasem przeszkadza mi moja metryka, wiem, jak łatwo się odmłodzić. Po prostu… kłamię na temat mojego wieku!

#6

Jeszcze jakiś czas temu wydawało mi się, że kłopoty z zasypianiem dotykają tylko osób, które zmagają się z natłokiem myśli. Teraz już wiem, że podczas zasypiania może mnie dopaść masa problemów: czasem jest za zimno, czasem za gorąco, czasem pęcherz dopomina się o swoje, a czasem kiszki marsza grają. Są też noce, kiedy trzeba się zmierzyć z tym wszystkim naraz! I weź tu zaśnij w takich warunkach!

#7

Znalazłam się w bardzo szacownym i seksownym (!) gronie: Salma Hayek ma 53 lata, Jennifer Lopez – 50, Monica Bellucci – 55, Sharon Stone – 61, Julia Roberts – 52, Kasia Figura – 57, Renata Dancewicz – 50…

#8

Kiedyś miałam duży biust. Teraz mam coraz dłuższy.

#9

Swego czasu sporo pieniędzy wydawałam na rujnowanie mojego zdrowia. Teraz podobne kwoty coraz częściej wydaję na jego ratowanie.

#10

Pal licho zmarszczki! Dopóki apteczka nie zajmuje więcej miejsca w mojej walizce niż kosmetyczka, nie jest źle!

#11

Po 30 latach małżeństwa wiem już, dlaczego mój mąż tak często narzeka, że jest bardziej zapracowany i zmęczony ode mnie. Ja po prostu robię wszystko dobrze za pierwszym razem!

#12

Już wiem, jak nazywa się najpopularniejsza kolacja na świecie! Doszłam do tego z przyjaciółkami: pewnego dnia okazało się, że każda z nas codziennie tuż przed snem zjadłaby COŚ.

#13

Nie warto trzymać rzeczy, które nas pogrubiają. Dlatego pozbyłam się z łazienki lustra i wagi.

#14

Nie ma nic złego w tym, że to do mężczyzny należy ostatnie słowo w kłótni małżeńskiej. Pod warunkiem, że mówi: “Masz rację, kochanie!”

#15

W życiu nie da się wszystkiego zaplanować, a niespodzianki czekają na nas na każdym kroku. I to jest najpiękniejsze!

» Jeżeli to dla ciebie za mało, przeczytaj jeszcze 20 cytatów, które dodadzą energii do działania każdej dojrzałej kobiecie!

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *