15 rzeczy, które wie tylko kobieta po 50-ce

rzeczy ktorych dowiadujesz sie po 50-ce

Foto: Pixabay

Dojrzała kobieta wie więcej… Zastanawiałyście się czasem, jakich rad udzieliłybyście sobie samym sprzed kilkudziesięciu lat? Oto lista rzeczy, z których wiele z nas jeszcze do niedawna nie zdawała sobie sprawy, a dziś… No właśnie – dziś to dla nas codzienność! Czy słodka? Przekonajcie się same.

Oto 15 wniosków, do których dochodzimy dopiero, gdy skończymy 50 lat!

#1

Pięćdziesiątka to bardzo dziwny wiek. Większość moich równolatek – a przede wszystkich równolatków! – wydaje się znacznie starsza ode mnie.

#2

Niby dużo się w życiu przeżyło, niby jeszcze więcej się widziało, a jednak czasami trudno sobie niektóre rzeczy przypomnieć.

#3

Dojrzałość równa się mądrość. W końcu jestem na tyle mądra, że wiem, że wieloma rzeczami zupełnie nie warto się przejmować!

#4

Czasami wydaje mi się, że jestem stara. Ale póki w sklepach z antykami nie ma moich mebli, nie ma się czym przejmować.

#5

Jeśli czasem przeszkadza mi moja metryka, wiem, jak łatwo się odmłodzić. Po prostu… kłamię na temat mojego wieku!

#6

Jeszcze jakiś czas temu wydawało mi się, że kłopoty z zasypianiem dotykają tylko osób, które zmagają się z natłokiem myśli. Teraz już wiem, że podczas zasypiania może mnie dopaść masa problemów: czasem jest za zimno, czasem za gorąco, czasem pęcherz dopomina się o swoje, a czasem kiszki marsza grają. Są też noce, kiedy trzeba się zmierzyć z tym wszystkim naraz! I weź tu zaśnij w takich warunkach!

#7

Znalazłam się w bardzo szacownym i seksownym (!) gronie: Salma Hayek ma 53 lata, Jennifer Lopez – 50, Monica Bellucci – 55, Sharon Stone – 61, Julia Roberts – 52, Kasia Figura – 57, Renata Dancewicz – 50…

#8

Kiedyś miałam duży biust. Teraz mam coraz dłuższy.

#9

Swego czasu sporo pieniędzy wydawałam na rujnowanie mojego zdrowia. Teraz podobne kwoty coraz częściej wydaję na jego ratowanie.

#10

Pal licho zmarszczki! Dopóki apteczka nie zajmuje więcej miejsca w mojej walizce niż kosmetyczka, nie jest źle!

#11

Po 30 latach małżeństwa wiem już, dlaczego mój mąż tak często narzeka, że jest bardziej zapracowany i zmęczony ode mnie. Ja po prostu robię wszystko dobrze za pierwszym razem!

#12

Już wiem, jak nazywa się najpopularniejsza kolacja na świecie! Doszłam do tego z przyjaciółkami: pewnego dnia okazało się, że każda z nas codziennie tuż przed snem zjadłaby COŚ.

#13

Nie warto trzymać rzeczy, które nas pogrubiają. Dlatego pozbyłam się z łazienki lustra i wagi.

#14

Nie ma nic złego w tym, że to do mężczyzny należy ostatnie słowo w kłótni małżeńskiej. Pod warunkiem, że mówi: “Masz rację, kochanie!”

#15

W życiu nie da się wszystkiego zaplanować, a niespodzianki czekają na nas na każdym kroku. I to jest najpiękniejsze!

» Jeżeli to dla ciebie za mało, przeczytaj jeszcze 20 cytatów, które dodadzą energii do działania każdej dojrzałej kobiecie!

Oceń post
[Głosów: 1 Średnia: 5]

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *