Konkurs MIĘDZY NAMI KOBIETAMI (zakończony)

Uśmiechnięta dojrzała kobieta pomiędzy okładkami książek Weroniki Wierzchowskiej „Guwernantka” i „Rok  bez lata”

Miałyśmy ostatnio kilka cudownych powodów do świętowania.

Przede wszystkim odświeżyłyśmy wygląd naszego portalu. I nie powiedziałyśmy ostatniego słowa w sprawie zmian. Idzie nowe!

Poza tym kilka dni temu obchodziłyśmy Dzień Kobiet. Popełniłyśmy z tej okazji bardzo ważny artykuł o siostrzeństwie. Czyli o kobiecej solidarności.

I wreszcie – przebiłyśmy pierwszą setkę obserwujących na Instagramie! To dla nas niezwykły moment, bo chcemy zrzeszać na naszym profilu dojrzałe kobiety świadome swojej siły. Albo pragnące tę siłę w sobie odkryć.

Jeśli jeszcze cię tam z nami nie ma – serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu: polka50plus_pl. Polajkuj, skomentuj, zaobserwuj – po prostu daj znać, że jesteś!

A ponieważ bardzo się cieszymy, że wszystko tak pięknie się układa, mamy dla ciebie coś wyjątkowego:

konkurs MIĘDZY NAMI KOBIETAMI!

Dwie uśmiechnięte dojrzałe kobiety obejmują się

Możesz w nim wygrać jedną z dwóch wyjątkowo kobiecych książek Weroniki Wierzchowskiej: „Guwernantka” lub „Rok bez lata” Wydawnictwa Szara Godzina – z autografem autorki!

Ale, ale! Tak naprawdę będziesz miała szansę przeczytać obie te książki. Pod warunkiem, że zaprosisz do drużyny odpowiednią osobę.

Co musisz zrobić, żeby wygrać?

Po pierwsze…

Wejdź na nasz profil na Facebooku lub Instagramie. Wystarczy, że klikniesz wybrany przycisk poniżej – i od razu wylądujesz na stronie z postem konkursowym:

Po drugie…

Odpowiedz na pytanie konkursowe, czyli:

O czym chciałabyś przeczytać na łamach portalu Polka50plus.pl?

(Psst! Mała podpowiedź: Im bardziej konkretnej odpowiedzi udzielisz, tym masz większą szansę na wygraną. Więc nie bój się zawężać tematyki!)

Po trzecie…

KONIECZNIE oznacz w swoim komentarzu kobietę bliską twojemu sercu.

Może to być siostra, kuzynka, koleżanka z pracy, przyjaciółka… Nie wnikamy! Ważne, żeby to była dojrzała kobieta, która szuka w internecie podobnych treści co ty.

Po czwarte…

Polajkuj post i zaobserwuj nas na Instagramie i Facebooku, jeśli jeszcze tego nie robisz.

To w sumie nie jest warunek konieczny do wzięcia udziału w konkursie, ale – co tu dużo mówić – będzie nam po prostu bardzo miło, jeśli to zrobisz.

Po piąte…

Poczekaj do rozstrzygnięcia konkursu. To nie będzie trwało długo, obiecujemy!

Konkurs trwa do niedzieli, 19 marca 2023, do godziny 23:59. Po tym czasie potrzebujemy 3 dni na wybór najciekawszych komentarzy.

Ich autorki (a będzie ich pięć!) otrzymają po 2 książki Weroniki Wierzchowskiej: „Guwernantka” i „Rok bez lata” (z autografem!). Jedna dla uczestniczki konkursu, a druga dla osoby, którą oznaczyła w poście.

Jako laureatka będziesz miała możliwość wybrać, który tytuł zatrzymujesz dla siebie. Zresztą, po lekturze pewnie i tak się wymienicie!

Ale to nie wszystko…

Obiecujemy, że weźmiemy sobie do serca wasze sugestie! Napiszemy artykuły na wskazane przez was tematy, a w pierwszej kolejności weźmiemy na tapet tematy podsunięte przez zwyciężczynie konkursu.

I jeszcze słówko o nagrodach – bo warto!

„Guwernantka”

Okładka książki Weroniki Wierzchowskiej „Guwernantka”

Aldona Burzyk marzy o życiu wykształconej i niezależnej kobiety. W dążeniu do realizacji tego marzenia musi jednak zrobić pewien przystanek. Wyjeżdża z warszawy na prowincję i obejmuje posadę guwernantki w majątku Krzysztofa Kęszyckiego.

Szybko zaczyna otaczać ją wianuszek adoratorów, na których jednak dziewczyna nie zwraca zbytnio uwagi. Ma swoje plany i tego chce się trzymać.

Życie we dworze zmienia się diametralnie, kiedy pewnego dnia ginie ślad po dziedzicu Kęszyckim. Jaka tajemnica za tym stoi?

Opowieść o miłości, wolności, odwadze i obowiązku. Wiemy od naszych czytelniczek, że „Guwernantka” skradła ich serca. Teraz ty też masz okazję ją poznać!

„Rok bez lata”

Okładka książki Weroniki Wierzchowskiej „Rok bez lata”

Ta historia jest niczym dobry film, który według Alfreda Hitchcocka powinien zaczynać się od trzęsienia ziemi, a potem napięcie powinno stopniowo rosnąć.

Bo „Rok bez lata” zaczyna się od… wybuchu wulkanu. Wybuchu największym w dziejach, po którym nie nadeszło lato. Chmury zasnuły niebo i sprowadziły wulkaniczną zimę, a ludzie obserwujący szaleństwa przyrody spodziewali si.e najgorszego – końca świata.

W tym wszystkim węgierska hrabianka Rózsa stawia czoła sępom czyhającym na jej życie i fortunę, a były legionista i policjant Ignacy Kisielnicki wraz ze swoją drużyną podąża na Węgry tropem szajki morderców.

Katastrofa klimatyczna (która faktycznie miała miejsce!), trzymająca w napięciu fabuła i zamieszki w ogarniętej szaleństwie Europie – czy można sobie wyobrazić lepszy sposób na spędzenie wieczoru?

Konkurs trwa od 11.03.2023 do 19.03.2023. Imiona i miejscowości zamieszkania autorek najciekawszych odpowiedzi opublikujemy na łamach portalu Polka50plus.pl. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na taką publikację. Ogłoszenie wyników nastąpi 22.03.2023. Regulamin konkursu jest dostępny na tej stronie.


Konkurs rozstrzygnięty!

Nagrody otrzymują:
Iza
Krystyna
Irmina
Alicja
Justyna

Wszystkim uczestniczkom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.
Laureatki zostaną powiadomione o wygranej za pośrednictwem poczty e-mail
lub wiadomości prywatnej na Facebooku albo Instagramie.
Jeśli zastanawiasz się, czy jesteś jedną z nagrodzonych osób,
koniecznie sprawdź swoją pocztę e-mail lub skrzynkę wiadomości prywatnych.
Nagrody wyślemy pocztą.

To też może cię zainteresować:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *