Konkurs WSPOMNIJ BABCIĘ Z MĄDRĄ BABCIĄ!

konkurs madra babcia

Niewiele jest pewnych rzeczy w tym pędzącym świecie. Pewne są na przykład podatki, pewne jest to, że prawie nic nie jest pewne, i pewne są… babcie. Pewna jest ich miłość i oddanie, pewne jest ich doświadczenie życiowe, ale przede wszystkim pewne jest to, że są jednymi z najważniejszych osób dla swoich wnucząt!

Beata Borucka, najsłynniejsza babcia Internetu, założycielka bloga Mądra Babcia i właścicielka fan page’a na Fecebooku zrzeszającego dziesiątki tysięcy użytkowniczek, napisała książkę! Jedyną książkę o babciach i dla babć. Opowiada w niej z typowym dla siebie humorem i bez owijania w bawełnę o tym, jak kochać wnuki do szaleństwa i… nie zwariować.

Babciowa rewolucja!

Książka “Mądra Babcia” miała swoją premierę w maju tego roku i z miejsca podbiła serca polskich babć! Dojrzałe Internautki w tydzień wykupiły cały nakład, a decyzja o dodruku była już tylko kwestią czasu. Nic dziwnego, bo babcia w wydaniu Beaty Boruckiej to postać niezwykła: ciepła i serdeczna, ale asertywna i pewna swojej wartości, rodzinna, ale trochę szalona, odpowiedzialna, ale dowcipna…

Współczesna babcia podąża za najnowszymi trendami, nie boi się smartfona, wie, jak rozmawiać z wnukami, umie porozumieć się z ich rodzicami, odważnie strzeże swoich granic, umiejętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, stroni od konfliktów, ale nie unika rozmów na ważne tematy.

konkurs madra babcia ilustracja

Jesteś właśnie taka? To wspaniale! Trochę ci do ideału brakuje? Sięgnij po poradnik Beaty Boruckiej! Znajdziesz tam przepis na mądrą babcię podany w przystępny, a czasem wręcz frywolny i na pewno bardzo zjadliwy sposób.

Wraz z autorką książki przygotowaliśmy dla was konkurs!
Do wygrania są – a, jakże! – książki “Mądra Babcia”!

Co trzeba zrobić, żeby wygrać?
Coś bardzo PRZYJEMNEGO!
Wystarczy, że w komentarzu pod tym artykułem napiszesz,

JAKIEJ NAJWAŻNIEJSZEJ RZECZY NAUCZYŁAŚ SIĘ
OD SWOJEJ WŁASNEJ, UKOCHANEJ BABCI!

Może pokazała ci, jak wiązać buty, może zdradziła przepis na najlepszą pomidorową na świecie, może wytłumaczyła, dlaczego warto pomagać innym, a może nauczyła cię słów Mazurka Dąbrowskiego? Cokolwiek to było, podziel się wspomnieniami!

Swoje przemyślenia możesz także opisać w mailu i przesłać na adres redakcji: redakcja@polka50lus.pl

ksiazka madra babcia nagrody

Autorki najciekawszych odpowiedzi, zamieszczonych w formie komentarza lub przesłanych mailem, nagrodzimy książkami! Na zgłoszenia konkursowe czekamy do 23.06.2019.

Nie zwlekaj! Weź udział w konkursie
i wygraj jedną z 5 książek “Mądra Babcia”,
z której dowiesz się między innymi:

* co łączy babcię ze smogiem (nie mylić ze smokiem!),
* co się dzieje, gdy babcia mówi: “syf, kiła i mogiła”,
* jak nie pójść z torbami na zakupach z wnukami,
* jak zachować młodość na dłużej…
* … oraz jaka była najskuteczniejsza metoda antykoncepcji w PRL-u!

Życzymy powodzenia!

Konkurs trwa od 14.06.2019 do 23.06.2019. Imiona i miejscowości zamieszkania autorek najciekawszych odpowiedzi opublikujemy na łamach portalu Polka50plus.pl. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na taką publikację. Ogłoszenie wyników nastąpi 26.06.2019. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *