Wyluzuj się przed świętami – czyli odrobina humoru dla każdego

copodarowacpodchoinkemilosniczcekawy2

Stand-upowa impreza w grudniu z O.S.T.R.

Rapera O.S.T.R. nikt nie podejrzewał dotychczas o zdolności komediowe. Choć jak się zastanowić, to do stand-upu nadaje się dobrze, bo umiejętność improwizowania, czyli – mówiąc modnie – freestylowania przed dużą publicznością ma w małym palcu.

Please Stand-up to grudniowa impreza stand-upowa  na której poza O.S.T.R. wystąpi jeszcze Łukasz Lotek Lodkowski, Błażej Krajewski, Michał Leja czy Darek Gadowski. Bilety na stand up możesz kupić tutaj.

Łącznie pojawi się około dziesięciu różnych stand-uperów, w tym zaskakujące nazwiska, młodzi i obiecujący supporterzy czy znani od lat kabareciarze.

Zapewni to wieczór wypełniony po brzegi humorem. Warto wybrać się ze znajomymi lub dać bilet na tę stand-upową imprezę w grudniu komuś bliskiemu na Mikołajki. Występy odbywają się w końcu zaledwie kilka dni później, bo 11 grudnia w gdańskiej Ergo Arenie. Uwaga – bilety pierwszej kategorii już są wyprzedane; warto się spieszyć, by załapać się na jak najlepsze miejsce!

Tomasz Kołecki i nie tylko

Jedną z gwiazd Please Stand-up będzie Tomek Kołecki. Kto nie może dojechać na jego występ w Gdańsku 11 grudnia, nadrobi to 7 grudnia w Zgorzelcu. Komik wystąpi ze swoim autorskim programem, a towarzyszyć będzie mu Paweł Chałupka. Będzie więc to okazja do zobaczenia dwóch gwiazd stand-upu na jednej scenie tego samego wieczoru.

Kołecki występował m.in. w Comedy Central czy u Kuby Wojewódzkiego. Chałupka znany jest ze świeżego podejścia i posługiwania się w czasie występów historiami z życia, np. z pracy w gastronomii, którą ma za sobą.

Stand-upowa impreza 7 grudnia odbędzie się w lokalu UBraci Po Godzinach w Zgorzelcu. Panowie występują razem w różnych polskich miastach już od kilku miesięcy. Formuła imprezy jest więc sprawdzona, a fani kupujący bilety na kolejne stand-upy to dowód na to, że rzeczywiście jest śmiesznie!

najciekawszespektaklestandupowetejjesieni

Stand-up dla mężczyzn, stand-up dla kobiet

Na oryginalny pomysł, jeśli chodzi o stand-upowe imprezy w grudniu, wpadł Grzegorz Kordek. Od jakiegoś czasu jeździ on po Polsce z monologami pod tytułem Zaklinacz Kobiet. To coś w stylu poradnika dla panów, którzy chcą usidlić przedstawicielki płci przeciwnej. Sprawdza się jako pomysł na wieczór kawalerski lub wyjście z kolegami.

Jednak Kordek ma też program Instrukcja Obsługi Faceta. To jego drugi show, który daje po części pierwszej. Tym razem bardziej dla uczestniczek wieczorów panieńskich czy grup przyjaciółek.

Jest jeszcze jedna grupa, która może dobrze bawić się na imprezach – pary, które mogą wiele się nauczyć, pozostając z Kordkiem na obie części.

Trasa zawierająca te dwa występy obejmie w samym grudniu:

  • Katowice
  • Białystok
  • Łódź
  • Wrocław
  • Kraków
  • Szczecin
  • Poznań
  • Rzeszów
  • Lublin
  • Gdańsk

Mamy nadzieję, że z naszymi propozycjami będziesz bawiła się dobrze! Skorzystaj i kup bilety tanio online!

To też może cię zainteresować:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *