Konkurs PIERWSZA SETKA! (zakończony)

konkurs_pierwsza setka_ogloszenie1

konkurs_pierwsza setka_ogloszenie2

Nie czekaj! Jedna z tych książek może za chwilę znaleźć się na Twojej półce.
Wybraliśmy dla Ciebie same perełki...

okladka_przy wigilijnym stole

Przy wigilijnym stole
Szczere rozmowy na temat Bożego Narodzenia i wzruszające wspomnienia, którymi dzielą się z nami wybitne postaci ze świata kultury i nie tylko. Łzy radości Henryki Krzywonos-Strycharskiej, najtrudniejsza z gór Martyny Wojciechowskiej, uczta dla duszy Magdy Gessler, tajemniczy nieznajomy Andrzeja Grabowskiego... Szykują się intrygujące święta!

okladka_z pokora przez zycie

Z POKORĄ przez życie
Portret wybitnego aktora, którego pamiętamy choćby z takich kultowych filmów, jak "Poszukiwany, poszukiwana", "Alternatywy 4" czy "Kariera Nikodema Dyzmy". Wojciech Pokora w rozmowie z dziennikarzem Krzysztofem Pyzią opowiada o dzieciństwie w cieniu wojny, lekcjach aktorstwa u Hanki Bielickiej, zdradza, jak wytrwać u boku jednej kobiety przez 60 lat, i sypie anegdotami o aktorach. Będzie śmiesznie!

okladka_golas

Gołas
Wywiad-rzeka nie byle kogo z nie byle kim - z wybitnym, wszechstronnym i szalenie skromnym aktorem, Wiesławem Gołasem, rozmawia jego córka - Agnieszka Gołas. Artysta odkrywa swoją nie zawsze uśmiechniętą twarz, choć kojarzymy go głównie z genialnych ról kabaretowych. Historia okraszona jest wspomnieniami przyjaciół aktora: Jana Kobuszewskiego, Magdaleny Zawadzkiej i Gustawa Holoubka.

okladka_kazimierz kaczor nie tylko polskie drogi

Kazimierz Kaczor. Nie tylko polskie drogi
Niezapomniany Jan Serce i Leon Kuraś z serialu "Polskie drogi" z wdziękiem i humorem opowiada o swoim życiu i karierze, nie uciekając od trudnych pytań i kontrowersyjnych tematów. Nie wstydzi się potknięć, wspomina miłości, dzieli barwnymi opowieściami z planów filmowych oraz relacjami z dalekich wypraw, choćby na Karaiby. Nie kryje się też ze swoimi sukcesami, na które przecież ciężko zapracował.

okladka_jolka jolka pamietasz

Jolka, Jolka, pamiętasz?
Nie tylko Jolka pamięta, że autorem tego, a także wielu innych (m.in. "Szklana pogoda", "Windą do nieba" i "Dmuchawce, latawce, wiatr") przebojów jest Marek Dutkiewicz - dziennikarz i podróżnik oraz - jak sam wspomina w tej zaskakującej autobiografii - hodowca trawy, diler w Londynie i DJ w Bangkoku. Kropką nad i jest cała masa intrygujących zdjęć, rękopisów i notatek - jak na prawdziwy pamiętnik przystało!

Konkurs trwa od 11.12.2018 do 23.12.2018. Imiona i miejscowości zamieszkania autorek najciekawszych maili opublikujemy na łamach portalu Polka50plus.pl. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na taką publikację. Ogłoszenie wyników nastąpi 31.12.2018.


KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!

Nagrody otrzymują:
Joanna z Olsztyna
Maria z Warszawy
Teresa z Wałbrzycha
Iwona z Poznania
Anna z Brzegu

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.
Laureatki zostaną powiadomione o wygranej za pośrednictwem poczty e-mail.
Nagrody wyślemy pocztą.

Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!

To też może cię zainteresować:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *