Imprezowy Wrocław – tak się bawi stolica Dolnego Śląska

Rumowy zawrót głowy

Jeśli ktoś pyta o polecane imprezy we Wrocławiu, na uwagę załuguje Rum Love Festival. To już czwarta odsłona eventu z ulubionym trunkiem piratów w roli głównej. Każdego roku licznie odwiedzają go nie tylko goście spragnieni rumowej wiedzy i smaku, ale również wystawcy prezentujący najbardziej intrygujące alkohole. Tegoroczna odsłona Rum Love Festival będzie mieściła się we wrocławskiej Czasoprzestrzeni położonej przy ulicy Tramwajowej.

Czego można się spodziewać w trakcie festiwalu? Przede wszystkim okazji do poznania nowych smaków i aromatów trunków docenianych na całym świecie. Dwudniowy event to wystarczająco dużo czasu, by zwiększyć swoją wiedzę i posmakować pysznego rumu. Goście Rum Love Festival będą mogli korzystać z aż trzech stref – stoisk wystawców, gastronomicznej oraz relaksacyjnej mieszczącej się na zewnątrz, którą organizatorzy wyposażą w wygodne leżaki.

Impreza w rytmie dark i hardtechno

20 czerwca we wrocławskim klubie Transformator położonym przy ulicy Tęczowej 57 odbędzie się Dark and Hardtechno session: Janein/Lucinee/Vixen. Fanów tego rodzaju muzyki przyciąga przede wszystkim trójka głównych bohaterów wieczoru, ale także support, w skład którego wchodzi Drador // Breslau Techno, Frankie // Tama, Macewicz // Slap oraz Stawiarz // Transformator.

Janein to Dj ze sporym zapleczem muzycznym. Na jego koncie jest granie w klubach, takich jak monachijskie Blitz, TRESOR, Institut Fuer Zukunft czy też BASSIANI. Styl Janein to techno bez chodzenia na skróty z elementami trance. Bliska jest mu też kultura rave. Chętnie przeplata nowoczesne kawałki ze starymi, kultowymi numerami.

Nieco innym stylem charakteryzuje się Lucinee. Charakterystyczne dla niej mocny bas i wyważone tempo wpisują ją gdzieś między trance a deep techno. Na co dzień mieszka w Hamburgu, gdzie jest rezydentką w renomowanym klubie PAL.

Ostatnią z trójki głównych bohaterów jest Vixen, DJ-ka mieszkająca w Kopenhadze, ale pochodząca z Bułgarii. Chętnie gra szybkie techno i można u niej usłyszeć klasyki z zakresu trance, acid oraz industrial techno.

Klasyka na Góralskiej

Ten zespół zna każdy, a w tym roku minie dokładnie 50 lat od wydania ich ostatniego krążka – „Let It Be”. Mowa o The Beatles, których utwory wybrzmią 26 czerwca w A2 Centrum Koncertowym przy Góralskiej 5.

Zagra je The Backbeat Beatles, czyli lider wśród kapel grających oryginalne utwory legendarnego zespołu. Grupa The Backbeat Beatles do twórczości The Beatles podchodzi bardzo serio – wiernie odtwarza nie tylko utwory, ale i kostiumy oraz choreografie, dzięki czemu ich koncerty grane na całym świecie doceniane są przez publiczność. Podczas wrocławskiego występu usłyszeć będzie można najbardziej znane utwory The Beatles i powspominać.

To prawdziwa gratka dla każdego fana Beatlesów!

To też może cię zainteresować:

1 Odpowiedź

  1. Edyta pisze:

    Bardzo fajna zabawa 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *