Budujemy poczucie własnej wartości – nie tylko po 50-ce!

pewnosc siebie po 50-ce

Foto: Pixabay

Powrót z urlopu do szarej rzeczywistości jest ciężkim doświadczeniem. Znów czekają na nas codzienne obowiązki, a nierzadko trzeba się zmierzyć z jeszcze innymi wyzwaniami.

Szałowa opalenizna koleżanki z pracy, ekscytujące wakacyjne zdjęcia sąsiadki, której powodzi się trochę lepiej niż nam, więc może sobie pozwolić na podróżowanie po całym świecie, nowa miłość znajomej, podczas gdy my być może musiałyśmy spędzać urlop samotnie…

Żeby zderzenie z powakacyjną rzeczywistością nie zakończyło się jesienną chandrą, warto zadbać o swoje poczucie własnej wartości! A najlepiej zrobić to w odpowiednim towarzystwie.

Nadmiernie obniżone poczucie własnej wartości może być jednym z objawów zaburzeń depresyjnych. Sprawdź, jak rozpoznać depresję i jak radzić sobie z nią u siebie i bliskich!

Nie oglądaj się na innych!

Świetną okazją do pracy nad sobą mogą być bezpłatne warsztaty „Bądź sobą po swojemu”.

Przyświeca im ważna misja. Chodzi o to, aby ich uczestniczki zmierzyły się z własnymi słabościami i kompleksami, nabrały odwagi i uwierzyły, że każda z nich jest wyjątkowa. Kobiety muszą w końcu nauczyć się asertywności wobec wyidealizowanego obrazu rzeczywistości w mediach!

Organizatorem warsztatów jest marka Remington i jest to kolejne, ostatnie już spotkanie z tego cyklu. Poprzednie miały miejsce w Opolu, Olsztynie i Radomiu.

Trzeba uświadomić kobietom rzecz tylko z pozoru oczywistą: idealny świat nie istnieje. Istnieją za to wspaniałe, unikalne kobiety, które miewają zmarszczki, nadwagę, małe piersi, duże nosy i bałagan w kuchni. Miewają też gorsze dni, mniej energii, kłopoty w związku… Żadna z tych rzeczy jednak nie sprawia, że powinny być postrzegane jako gorsze – zwłaszcza przez siebie same!

kobieta selfie

Foto: Pixabay

» A jeśli potrzebujesz natychmiastowej motywacji do działania, poznaj 20 cytatów, które dodadzą energii każdej dojrzałej kobiecie!

Spotkania wywoływały wiele emocji, co jest tylko dowodem na to, jak bardzo są potrzebne. Łzy kursantek dobitnie świadczyły o tym, że inicjatywa jest słuszna i warto ją kontynuować.

Zabłyśnij w towarzystwie gwiazd

Uczestniczki warsztatów będą mogły poznać, zaakceptować i pokochać siebie na nowo pod okiem trenerki osobowości Katarzyny Hajdugi.

Dodatkowo projekt zyskał poparcie grona polskich gwiazd, m.in. Ewy Pacuły, Katarzyny Zielińskiej, Soni Bohosiewicz czy Ilony Wrońskiej znanej z roli Kingi Brzozowskiej w serialu „Na Wspólnej”.

Może warto do nich dołączyć?

Jak, gdzie, kiedy?

badz soba po swojemu

Foto: serwis prasowy marki Remington

Warsztaty „Bądź sobą po swojemu” odbędą się w Łodzi w sobotę 14 września 2019 roku. Swój udział można zgłaszać do 10 września. Warto zarezerwować sobie ten termin, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.

Organizatorzy zapowiadają, że to ostatnie stacjonarne spotkanie z tego cyklu, jednak potrzebujące wsparcia Polki nie zostaną zostawione same sobie. Poza warsztatami stacjonarnymi zaplanowano także cykl webinariów dla internautek z całej Polski.

Chcesz wiedzieć więcej? Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz na stronie: www.badzsobaposwojemu.pl

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *