Babie lato – jesienne wspomnienia utrwalone w Fotoksiążce

babie lato - jesienne wspomnienia utrwalone w fotoksiazce

Jesień to nie tylko czas na przywoływanie chwil, które minęły, ale również idealny moment na tworzenie nowych wspomnień. Niepowtarzalne kolory i światło, które wciąż zaskakuje intensywnością – zdjęcia w takiej scenerii to świetna pamiątka na lata!

Warto zadbać również o odpowiednią oprawę najcenniejszych skarbów pamięci. Idealnym rozwiązaniem jest stworzenie spersonalizowanej fotoksiążki, do której chętnie będziemy wracać w mroźne zimowe wieczory i nie tylko. Dowiedz się, jak zachować wspomnienia na dłużej!

Jesień w kadrze

Jesień to jedna z wdzięczniejszych pór roku dla osób zajmujących się fotografią. Fantastyczna gra barw i światła sprawia, że nawet smutne i szare ulice zamieniają się w idealne tło dla fotografii.

Rodzinny spacer po parku wśród różnokolorowych liści, mgliste poranki, a nawet zwykłe prace w ogrodzie warto uchwycić okiem aparatu. Słoneczne dni, których coraz częściej jesienią nie brakuje, są praktycznie gwarancją udanego zdjęcia outdoorowego!

Fotografie wykonane jesienią mogą jednak być czymś znacznie więcej niż wyłącznie ładnym obrazkiem. Jesień kojarzy się nam również z konkretnymi zapachami. Grzyby, świeżo zebrane z lasu, ciepła herbata z dodatkiem cytryny, szarlotka z jabłek z ogrodu – wszystko to powinniśmy ująć na zdjęciach i zabrać ze sobą na dalszą życiową drogę.

Podróż w czasie

Oglądanie starych zdjęć przypomina nieco podróż do przeszłości. Na fotografiach możemy obserwować nie tylko zmiany, które zaszły w naszym otoczeniu, ale również te, którymi nas samych naznaczył czas.

W dobie nowoczesnych technologii, kiedy zdjęcia zapisuje się na kartach pamięci i w folderach komputerów, coraz rzadziej mamy okazję do powrotu do dawnych czasów.

Wygodnym i oryginalnym sposobem na stworzenie materialnego zbioru wspomnień jest fotoksiążka. Jej zaletą jest wysoka jakość druku. W porównaniu z tradycyjnymi albumami zyskuje też w tym aspekcie, że nie wymaga osobnego wywoływania zdjęć i pilnowania ich porządku w poszczególnych przegródkach.

Jednak największą zaletą fotoksiążki jest jej oryginalność. To od nas zależy układ fotografii i projekt okładki! Firmy takie jak CEWE proponują intuicyjny w obsłudze program, który pomoże nam uporządkować wspomnienia w wybranej formie.

Fotoopowieść

jesienne motywy w CEWE fotoksiazce

 

Każde zdjęcie to zaszyfrowana historia. Płatająca figle pamięć z czasem może nas już zawodzić. Warto zatem pomyśleć o sposobie nie tylko na przechowywanie fotografii, ale także ich historii.

W fotoksiążkach mamy możliwość dodawania opisów do zdjęć. Dzięki temu rozwiązaniu najpiękniejsze chwile zostaną z nami przez długie lata. Przyszłe pokolenia również będą mogły wyruszyć w podróż śladami naszych wspomnień.

A to jeszcze nie wszystko! W fotoksiążkach możemy również umieszczać filmy ukryte pod kodem QR. Najmłodsi fani nowoczesnych technologii znacznie chętniej poświęcą swój czas na przeglądanie interaktywnego albumu niż tradycyjnych fotografii. Jest to kolejny sposób na oryginalne przechowywanie chwil z przeszłości.

Na dodatek CEWE Fotoksiążka, nawet ta w największym stopniu spersonalizowana, może powstać w naprawdę banalny sposób!

Prezent rozpraszający jesienne smutki

Spersonalizowane prezenty to ostatni krzyk mody. Coraz częściej zależy nam na tym, aby nasz podarunek nie był tylko nic nieznaczącym gestem, ale wiązał się z określonym przesłaniem.

Piękne zdjęcia wykonane jesienią możemy wykorzystać do stworzenia fotokalendarza.

Taki podarunek będzie towarzyszył osobie obdarowanej przez cały rok i codziennie jej o nas przypominał. Fotokalendarz to doskonała forma podziękowania lub podkreślenia wyjątkowego charakteru danej okazji. W takiej formie możemy przygotować zarówno kalendarze ścienne, jaki i biurkowe.

Na bazie gotowych szablonów jesteśmy w stanie stworzyć niepowtarzalny prezent, ale także dekorację wnętrz dla własnego użytku. W tym wypadku również proces tworzenia produktu jest bardzo prosty i nie wymaga specjalistycznej wiedzy.

Pamięć bywa zawodna. Podobnie jak technologia, dlatego powierzanie swoich wspomnień pamięci komputera czy telefonu to ryzykowne posunięcie. Przenieśmy piękne chwile z ekranu na papier, żeby zachować je na dłużej, a nawet móc dotknąć, kiedy tylko za nimi zatęsknimy!

W materiale wykorzystano zdjęcia udostępnione przez markę CEWE.

Oceń post
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *