Konkurs NARESZCIE TO ZROBIŁAM! (zakończony)

Książka Katarzyny Ryrych Psia Gwiazda

Nasz Książkowy Konkurs Adwentowy 2023 nabiera rozpędu!

W pierwszym konkursie z tego cyklu wzięło udział tyle osób, że zachodzimy w głowy, dlaczego wpadłyśmy na organizację tej akcji dopiero teraz…

Ale nie ma co gdybać i oglądać się za siebie. Czas zająć się tym, co tu i teraz.

A tu i teraz znowu czeka na ciebie wspaniała nagroda. Tym razem będzie to książka Katarzyny Ryrych „Psia Gwiazda”.

Będzie miłość, romans, walka z przeciwnościami losu, wspaniałe kobiety i… oczywiście pytanie konkursowe, żebyś miała szansę doświadczyć tego wszystkiego na własnej skórze!

Gotowa? 3… 2… 1… Zaczynamy!

Co musisz zrobić, żeby wygrać?

Po pierwsze…

Wejdź na nasz profil na Facebooku lub Instagramie. Wystarczy, że klikniesz wybrany przycisk poniżej – i od razu wylądujesz na stronie z postem konkursowym:

Po drugie…

Odpowiedz na pytanie konkursowe, czyli:

Na co w końcu odważyłaś się po pięćdziesiątce?

Nie, żebyśmy podpowiadały (raczej inspirujemy), ale może… Zmieniłaś pracę? Przeprowadziłaś się na koniec świata? Skoczyłaś na bungee? Kupiłaś gekona? Zapisałaś się na lekcje jazdy konnej?…

Po trzecie…

KONIECZNIE polub nasz fanpage na Facebooku lub profil na Instagramie – w zależności od tego, w którym miejscu weźmiesz udział w konkursie.

Choć oczywiście będzie nam miło, jeśli polubisz nas i tu, i tu. 🙂

Po czwarte…

Poczekaj do rozstrzygnięcia konkursu. To nie będzie trwało długo, obiecujemy! W końcu zaraz potem startuje kolejny konkurs.

Konkurs trwa do soboty, 16 grudnia 2023, do godziny 23:59. Po tym czasie potrzebujemy 3 dni na wybór najciekawszych komentarzy.

Ich autorki (a będzie ich trzy!) otrzymają książkę Katarzyny Ryrych „Psia Gwiazda”.

Ach, co to będzie za lektura!

„Psia Gwiazda”

Katarzyna Ryrych „Psia Gwiazda” – okładka

Opowieść o odważnych i upartych kobietach, które – choć los je doświadczał – potrafiły znaleźć w sobie siłę, żeby zawalczyć o swoje.

Głównymi bohaterkami powieści są Dionizja, Malwina i Urszula – z pozoru różne, ale łączy je to, że żyją w czasach, które zdecydowanie za nimi nie nadążają.

Pierwsza marzy o zostaniu malarką. Jest też dość kochliwa, ale okoliczności zmieniają ją w wyzwoloną i bezkompromisową kobietę.

Druga wychodzi za Antoniego, uciekając w ten sposób od surowego ojca i znajdując sobie furtkę do uzyskania wykształcenia, o którym w domu rodzinnym nie chciano nawet słyszeć.

I wreszcie trzecia – urodzona w nocy, gdy świeciła Psia Gwiazda – Syriusz. Milcząca i wycofana, decyduje się na wyjazd do miasta, łamiąc przy tym stereotypy, a potem przeżywając trudne chwile po utracie miłości swojego życia.

„Psia Gwiazda” to pierwszy tom sagi „Kobiety z rodziny Wierzbickich”. Zapowiada się wspaniały, porywający cykl, który solidnie potarga emocje czytelniczek. Takie książki to my lubimy!

Konkurs trwa od 10.12.2023 do 16.12.2023. Imiona i miejscowości zamieszkania autorek najciekawszych odpowiedzi opublikujemy na łamach portalu Polka50plus.pl. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na taką publikację. Ogłoszenie wyników nastąpi 19.12.2023. Regulamin konkursu jest dostępny na tej stronie.


Konkurs rozstrzygnięty!

Nagrody otrzymują:
Magdalena
Agnieszka
Anna

Wszystkim uczestniczkom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.
Laureatki zostaną powiadomione o wygranej za pośrednictwem poczty e-mail
lub wiadomości prywatnej na Facebooku albo Instagramie.
Jeśli zastanawiasz się, czy jesteś jedną z nagrodzonych osób,
koniecznie sprawdź swoją pocztę e-mail lub skrzynkę wiadomości prywatnych.
Nagrody wyślemy pocztą.

To też może cię zainteresować:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *