Konkurs CHCIAŁABYM, ALE SIĘ WSTYDZĘ (zakończony)

Polka50plus.pl – konkurs adwentowy Chciałabym, ale się wstydzę – nagrody książkowe

Przekroczyłyśmy właśnie adwentowy półmetek, a to oznacza, że za nami także połowa Książkowego Konkursu Adwentowego 2023!

Musimy przyznać, że aktywność Czytelniczek i kreatywność w podrzucaniu odpowiedzi na konkursowe pytania zaskakuje nas każdego dnia. Wiedziałyśmy, że w dojrzałych głowach dzieją się rewelacyjne rzeczy, ale to, czym się z nami dzielą uczestniczki konkursów, naprawdę robi wrażenie.

Nie zwalniamy więc tempa i bawimy się dalej. W końcu Święta tuż, tuż, a my musimy zdążyć jeszcze z dwoma konkursami.

Ostatni – finałowy – ogłosimy w niedzielę wigilijną, ale teraz przyszedł czas na ten trzeci. Nie mniej fantastyczny.

Bo tym razem mamy do wygrania aż 3 książki – i to każdą z innej bajki, choć wszystkie od wydawnictwa Silver.

„Najlepsze przed Tobą” Olgi Żukowicz i Klaudii Latosik, „Wbrew pozorom” Hanny Bilińskiej-Stecyszyn i „Lepsze czasy” Pauliny Płatkowskiej – jest w czym wybierać i będzie co czytać!

To jak – gotowa? 3… 2… 1… Zaczynamy!

Co musisz zrobić, żeby wygrać?

Po pierwsze…

Wejdź na nasz profil na Facebooku lub Instagramie. Wystarczy, że klikniesz wybrany przycisk poniżej – i od razu wylądujesz na stronie z postem konkursowym:

Po drugie…

Odpowiedz na pytanie konkursowe, czyli:

O czym marzysz i dlaczego jeszcze nie zrealizowałaś tego marzenia?

Jak zwykle – im bardziej szczere, konkretne, zwariowane, odważne i inspirujące odpowiedzi, tym lepiej!

Po trzecie…

KONIECZNIE polub nasz fanpage na Facebooku lub profil na Instagramie – w zależności od tego, w którym miejscu weźmiesz udział w konkursie.

Choć oczywiście będzie nam miło, jeśli polubisz nas i tu, i tu. 🙂

Po czwarte…

Poczekaj do rozstrzygnięcia konkursu. To nie będzie trwało długo, obiecujemy! W końcu zaraz potem startuje kolejny konkurs.

Konkurs trwa do soboty, 23 grudnia 2023, do godziny 23:59. Po tym czasie potrzebujemy 3 dni na wybór najciekawszych komentarzy.

Ich autorki (a będzie ich trzy!) otrzymają jedną z trzech książek: „Najlepsze przed Tobą” Olgi Żukowicz i Klaudii Latosik, „Wbrew pozorom” Hanny Bilińskiej-Stecyszyn albo „Lepsze czasy” Pauliny Płatkowskiej.

Istnieje szansa, że zakochasz się w każdej – bez względu na to, która trafi w twoje ręce!

Olga Żukowicz i Klaudia Latosik „Najlepsze przed Tobą”

Olga Żukowicz, Klaudia Latosik „Najlepsze przed Tobą” – okładka

Olga Żukowicz i Klaudia Latosik to dwie psychoterapeutki odpowiadające za projekt Srebrny Warkocz. Ich misją jest wspieranie osób dorosłych w radzeniu sobie z problemami związanymi z seksem, bliskością i intymnością.

Olga i Klaudia chcą, aby kobiety i mężczyźni czerpali przyjemność z życia seksualnego – niezależnie od wieku i momentu życia, w którym się znajdują.

W tajemnicy zdradzimy ci, że całkiem niedawno miałyśmy okazję rozmawiać z twórczyniami Srebrnego Warkocza. To świetne dziewczyny pełne pasji i empatii. Już niebawem opublikujemy wywiad z ich udziałem.

Ale dzisiaj – o książce!

„Najlepsze przed Tobą” to nowoczesny poradnik dla osób 55+, którym zależy na poprawie jakości życia intymnego. To świetna propozycja zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn; znajdzie się tu też mnóstwo cennej wiedzy dla par.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w tym zakresie, ale nie jesteś jeszcze gotowa, żeby zapisać się na warsztaty z edukatorkami seksuologicznymi, to ta dojrzała sztuka kochania jest zdecydowanie czymś dla ciebie.

Hanna Bilińska-Stecyszyn „Wbrew pozorom”

Hanna Bilińska-Stecyszyn „Wbrew pozorom” – okładka

Kawał solidnej literatury obyczajowej. Czego tu nie ma? Jest miłość, niespełnione marzenia, zawiedzione nadzieje, przeciwności losu…

Stateczny mąż i ojciec, Adam, spotyka swoją drugą połówkę. Wiedziony poczuciem przyzwoitości rezygnuje ze związku ze Stokrotką, choć jego żona nie do końca zasługuje na taką lojalność.

Z kolei Eleonora nie akceptuje związku swojego syna, przez co Kasia i Marek muszą walczyć o swoje uczucia.

Ta książka z jednej strony pokazuje, że płynięcie z prądem to trochę chodzenie na łatwiznę, a z drugiej uświadamia, że żeby sięgnąć po szczęście, trzeba być trochę wbrew.

I jeszcze smaczek: autorka, Hanna Bilińska-Stecyszyn, napisała na pierwszej stronie kilka słów dla laureatki naszego konkursu!

Paulina Płatkowska „Lepsze czasy”

Paulina Płatkowska „Lepsze czasy” – okładka

Czy można stracić głowę po siedemdziesiątce? Okazuje się, że jak najbardziej. Mówią, że lepiej późno, niż wcale, choć Wisia – nad której małżeństwem z Tadeuszem zawisły ciemne chmury – chyba nie jest specjalną fanką tego powiedzenia…

Rozwiązania tej mrożącej krew w żyłach i jeżącej siwy włos na głowie sytuacji szuka razem z niezawodnymi przyjaciółkami: Loni i Haliny.

Jeśli imiona bohaterek wydają ci się znajome, to być może znasz poprzednią książkę, której bohaterkami było to rezolutne trio. Jej tytuł to „Bądź dobrej myśli”.

W kontynuacji skupiamy się głównie na losach związku Wisi i Tadeusza. Ale znów jest wesoło, ciepło i tak, że od razu milej robi się na sercu.

No i ponownie nie lada gratka dla czytelniczki – miłe słowo od samej autorki, Pauliny Płatkowskiej!

Konkurs trwa od 17.12.2023 do 23.12.2023. Imiona i miejscowości zamieszkania autorek najciekawszych odpowiedzi opublikujemy na łamach portalu Polka50plus.pl. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na taką publikację. Ogłoszenie wyników nastąpi 26.12.2023. Regulamin konkursu jest dostępny na tej stronie.


Konkurs rozstrzygnięty!

Nagrody otrzymują:
Anna
Mariola
Eugenia

Wszystkim uczestniczkom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.
Laureatki zostaną powiadomione o wygranej za pośrednictwem poczty e-mail
lub wiadomości prywatnej na Facebooku albo Instagramie.
Jeśli zastanawiasz się, czy jesteś jedną z nagrodzonych osób,
koniecznie sprawdź swoją pocztę e-mail lub skrzynkę wiadomości prywatnych.
Nagrody wyślemy pocztą.

To też może cię zainteresować:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *