Jędrne ciało bez cellulitu i zbędnej tkanki tłuszczowej? Czas na Ultraformer III

Zabieg Ultraformer III

Jędrna, elastyczna skóra, płaski brzuch, brak cellulitu – te cele z łatwością można osiągnąć, stosując zabieg Ultraformer III.

To niezwykłe urządzenie pozwala wymodelować całe ciało, również kłopotliwe partie, z którymi nawet najbardziej wyczerpujące ćwiczenia nie są w stanie sobie poradzić.

Dowiedz się więcej na temat zabiegu Ultraformer III!

Na czym polega fenomen działania Ultraformer III?

Ultraformer III to przełom w walce z problemami, takimi jak wiotka skóra, opadanie tkanek miękkich czy głęboko zlokalizowana, oporna tkanka tłuszczowa. Podczas zabiegu wykorzystuje się technologię HIFU, czyli precyzyjnego podgrzania tkanek na określonym poziomie. Dzięki energii cieplnej można wywołać pożądaną, kontrolowaną reakcję naprawczą organizmu.

Na skutek odpowiedniej stymulacji rozpoczyna się wzmożona produkcja nowego kolagenu. Dochodzi też do rozbicia tkanki tłuszczowej – jej komórki są wrażliwe na działanie wysokiej temperatury.

Te naturalne procesy skutkują zagęszczeniem i wzmocnieniem skóry, a także obkurczeniem tkanek, które zostały poddane działaniu fali ultradźwiękowej.

Wyjątkowe w tym urządzeniu jest również to, że jego działaniu możemy poddać praktycznie każdy obszar ciała, który wymaga ujędrnienia czy wyszczuplenia.

W jakich przypadkach Ultraformer III jest najskuteczniejszy?

Urządzenie Ultraformer III stosowane w Bieńkowscy Clinic w Częstochowie i Bydgoszczy ma szerokie spektrum zastosowania, ponieważ oddziałuje nie tylko na wierzchnią warstwę naskórka, lecz także na ukrytą głęboko tkankę tłuszczową czy powięzi.

Zabiegowi najchętniej poddają się pacjenci borykający się z:

  • cellulitem,
  • uporczywą tkanką tłuszczową,
  • zmarszczkami na twarzy,
  • wiotką skórą każdej części ciała,
  • podwójnym podbródkiem,
  • opadającymi powiekami.

Ultraformer III to również idealny zabieg dla kobiet, które zmagają się z problemem obwisłej skóry na brzuchu po ciąży, czy osób, które w szybkim tempie zrzuciły sporo nadprogramowych kilogramów.

Czy zabieg Ultraformer III boli?

Zanim zapadnie decyzja o przeprowadzeniu zabiegu Ultraformer III, wykwalifikowany lekarz przeprowadza dokładny wywiad, na podstawie którego ustala indywidualne parametry, czas i przebieg zabiegu.

Podgrzewanie tkanek urządzeniem Ultraformer III jest praktycznie bezbolesne, ponieważ przed jego wykonaniem stosuje się specjalny żel znieczulający.

Pacjenci, w zależności od indywidualnego progu odczuwania bólu, najczęściej odbierają uderzenia fali jako lekkie ukłucia i promieniowanie cieplne.

Zabieg jest również nieinwazyjny, a skutki uboczne, jakie mogą występować po nim, to zaczerwienienie utrzymujące się ok. 30 minut czy tkliwość obszaru, który był poddany działaniu urządzenia.

Zabieg Ultraformer III to idealny wybór dla osób pragnących zawalczyć o idealną sylwetkę i odmłodzoną twarz bez udziału skalpela czy przechodzenia przez długotrwałą rekonwalescencję.

Przebieg zabiegu Ultraformer III

Po wyznaczeniu pola zabiegowego pacjent jest poddawany serii precyzyjnych uderzeń fali ultradźwiękowej przy użyciu odpowiedniej głowicy urządzenia.

Zabieg zwykle trwa od 30 do 120 minut, w zależności od zakresu i problemu, z jakim boryka się pacjent.

Ogromną zaletą zabiegu Ultraformer III jest możliwość powrotu do domu tuż po nim, a do codziennych zajęć już następnego dnia.

Po jakim czasie widoczne są efekty?

W przypadku zabiegu Ultraformer III efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Narastają stopniowo i po ok. 6 miesiącach można ocenić rezultat końcowy. Ultraformer III wykorzystuje naturalne procesy naprawcze zachodzące w tkankach, dlatego pełny efekt zabiegu jest widoczny po określonym czasie.

Jeśli rezultat nie jest zadowalający, zabieg można powtórzyć lub połączyć go z innymi, które pozwolą zoptymalizować efekty. Również odpowiednia pielęgnacja miejsc poddanych działaniu Ultraformer III wzmacnia procesy regeneracyjne.

Interesują cię nowoczesne metody poprawy wyglądu oparte na stymulacji naturalnych procesów regeneracyjnych? Umów się na wizytę w Bieńkowscy Clinic w Częstochowie lub Bydgoszczy! Wspólnie ustalimy najlepszy dla ciebie plan postępowania!

To też może cię zainteresować:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *