Lifting rzęs – co powinnaś o nim wiedzieć?

lifting rzes1

Lifting rzęs – co to takiego?

Lifting rzęs jest zabiegiem, który w sposób nieinwazyjny liftinguje spojrzenie. Co to jednak oznacza w praktyce? Znaczy to tyle, że rzęsy stają się podkręcone i są uniesione przy samej nasadzie, dzięki czemu wydają się dłuższe. Ponadto, w trakcie liftingu jest im nadawany ciemniejszy kolor, dlatego kobiety uwielbiające naturalny wygląd mogą być zadowolone z tego zabiegu, po którym nie będą musiały nakładać na rzęsy tuszu.

Efekty liftingu rzęs utrzymują się nawet przez dwa miesiące. Dzięki temu zalotne spojrzenie będzie nam towarzyszyć przez długi czas, a oszczędność czasu każdego poranka może stać się nieocenioną zaletą dla wielu kobiet. Należy również wiedzieć, że lifting rzęs odżywia rzęsy.

Lifting rzęs – u kogo sprawdzi się ten zabieg?

Posiadaczki długich i gęstych, ale prostych rzęs będą zdecydowanie najbardziej zadowolone z uzyskanego efektu. W przypadku słabych i rzadkich rzęs zabieg ich podkręcenia im nie pomoże i nie zrobi zbyt wielkiej różnicy, a oprócz tego może je osłabić.

Należy jednak wiedzieć, że w związku z tym, że efekt to w tym przypadku kwestia indywidualna, warto spróbować liftingu rzęs.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania co do liftingu rzęs?

Liftingowi rzęs nie powinny poddawać się osoby, które chorują na jaskrę bądź zaćmę, mają zapalenie spojówek, stosują nawilżające krople do oczu, posiadają delikatną i wrażliwą skórę w okolicach rzęs i takie, które cierpią na alergiczne choroby oczu.

Warto jednak wiedzieć, że używanie szkieł kontaktowych nie jest żadnym przeciwwskazaniem, jednakże przed zabiegiem konieczne jest ich wyjęcie z oczu

Lifting rzęs – cena

Koszt liftingu rzęs jest przede wszystkim zależny od miasta i danego salonu kosmetycznego. Koszt zazwyczaj mieści się w granicach od 100 do 150 złotych. Warto również wspomnieć, że kobiety często decydują się na dodatkowe odżywienie rzęs, które jest możliwe dzięki laminowaniu. Ponadto, przedłużanie bądź zagęszczanie rzęs jest także często wybierane w celu nadania większej zalotności spojrzeniu.

Czy zabieg liftingu rzęs jest bezpieczny?

Jeżeli lifting rzęs jest wykonywany przed doświadczoną osobę, w profesjonalnym salonie kosmetycznym to nie trzeba obawiać się skutków ubocznych, a zabieg przebiegnie całkowicie bezboleśnie i bezpiecznie.

Jeżeli chodzi o jakiekolwiek zagrożenia, to może jedynie dojść to podrażnień wokół oczu w związku z brakiem starania się osoby, która wykonuje zabieg. Warto zatem wybrać osobę, która może pochwalić się dobrymi opiniami.

Pielęgnacja rzęs po liftingu

Jeżeli zdecydujemy się już na lifting rzęs, to 24 godziny po tym zabiegu nie powinniśmy moczyć rzęs i pocierać oczu. Nie powinno się również wtedy nakładać jakiegokolwiek kremu pod oczy oraz stosować mascary.

Artykuł powstał we współpracy z https://amazinglashes.com/lifting

Oceń post
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *