Kontakt i współpraca

Katarzyna Laskowska – wydawca portalu Polka50plus.pl
Katarzyna Laskowska

Wydawca
klaskowska@polka50plus.pl

Katarzyna Urczyńska – redaktor naczelna portalu Polka50plus.pl
Katarzyna Urczyńska

Redaktor naczelna
kurczynska@polka50plus.pl

Zespół redakcyjny

Iwona Borkowska - projekt graficzny
Wioletta Potrzebka - teksty
Barbara Milewska - teksty
Elżbieta Niewiadomska - teksty
Iwona Zabawa - teksty

Adres do korespondencji

Redakcja portalu Polka50plus.pl
ul. Mieszczańska 3/8
55-011 Siechnice

tel.: +48 736 841 894

e-mail: redakcja@polka50plus.pl

Jesteśmy też na Facebooku.


 

Zapraszamy do współpracy!

Tematy poruszane na stronach portalu Polka50plus.pl są dla ciebie ważne? Masz coś do powiedzenia w sprawach, o których piszemy? Chciałabyś się z nami podzielić jakąś wyjątkową historią? A może czujesz, że mogłabyś coś wnieść do życia naszych Czytelniczek: pomóc im rozwiązać problem albo po prostu dostarczyć ciekawej rozrywki?

Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałaś twierdząco, to znaczy, że nadajemy na tych samych falach! Skontaktuj się z nami, a być może już wkrótce twój tekst ukaże się na łamach naszego portalu albo stanie się inspiracją do kolejnego artykułu. Napisz do nas na adres mailowy redakcja@polka50plus.pl. Nie odkładaj tego na później, czekamy na ciebie!

polka50plus zapraszamy do wspolpracy

Redakcja portalu Polka50plus.pl nie zwraca artykułów niezamówionych, zastrzega sobie prawo do redagowania lub nieopublikowania nadesłanych tekstów oraz do obróbki nadesłanych zdjęć, a także nie odpowiada za treść zamieszczanych reklam, ogłoszeń i materiałów promocyjnych. Jednocześnie Wydawca ma prawo odmówić zamieszczenia ogłoszenia i reklamy, jeżeli ich treść lub forma są sprzeczne z charakterem portalu. Opinie wyrażane w nadesłanych tekstach są opiniami ich autorów i nie muszą odzwierciedlać stanowiska Wydawcy.

Oceń post
[Głosów: 1 Średnia: 5]